Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ісус Назорей
Сторінки: 1 2

Луки 4:16-22, 28-30

Ви вже чули, як привітно зустріли Ісуса в Сіхарі, самарянському місті. Проте зовсім інакше поставилися до Нього в Його рідному місті Назареті. Здолавши неблизький шлях, Він знову прийшов до Назарету.

Суботнього дня Він прийшов до синагоги; погляди всіх присутніх були звернені до Нього. Мешканці міста Назарету знали Його ще хлопчиком, вони чули про чудеса, які Він творив і покладали надію, що і для них Він явить чудо. В синагозі було підвищене місце, на яке сідали ті, котрі вголос читали і тлумачили Святе Письмо. Ісуса попрохали прочитати що-небудь уголос. Служителі синагоги подали Йому одну з книг Біблії. Це була Книга пророка Ісаї, написана на паперовому сувої або на пергаменті.

Ісус піднявся і розкрив книгу, знайшов місце, де було написано: «Дух Господній на Мені, бо Він помазав Мене благовістити вбогим, і послав Мене уздоровляти засмучених серцями, проповідувати свободу для полонених, сліпим прозріння, відпустити стомлених на волю, проповідувати літо Господнє сприятливе» (Іс. 61:1-2).

Потім Ісус закрив книгу, віддав її служителю синагоги, котрий був хоронителем книг Святого Письма, і почав проповідувати. Очі всіх присутніх були звернені на Нього: всі з нетерпінням очікували, що Він скаже. Він почав їм цим, що Бог помазав Його Духом Святим, щоб звіщати Євангелію, тобто добру вістку вбогим, щоб втішати засмучених і нещасних і визволяти грішників від гріхів. Всі слухачі дивувалися Його словам, наповненим ласкою і добром; деякі запитували один одного: «Хіба це не син Йосифа?» Вони це запитували з недовірою, що Він Син Божий.

Потім Ісус сказав, що в стародавні часи Бог інколи посилав пророків, котрі творили чудеса в народі, що не належав до народу ізраїльського. Так пророка Іллю Бог послав до міста Сарепти, до бідної вдови. Пророк Єлисей вилікував від прокази поганського військового начальника сірійського царя, Неємана. Почувши ці слова, вибухнув гнівом весь присутній люд. Присутні в синагозі юдеї повставали із своїх місць і вигнали Ісуса геть з міста і повели Його на верховину, щоб кинути додолу, маючи надію, що таким чином вони Його умертвлять. О, якими жорстокими були ці пихаті люди!

Проте Бог врятував Свого Сина від злоби людей: Ісус пройшов поміж Своїми ворогами і відійшов до іншого міста. Жорстоким мешканцям Назарету не вдалося Його схопити. Далеко їм було до мешканців міста Сіхар! Вони ненавиділи Ісуса, хоч знали Його з дитинства. Мешканці міста Сіхар бачили Його лише два дні і відразу повірили в Нього....... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.


Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.029571 секунд !