Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ісус Назорей
Сторінки: 1 2

Луки 4:16-22, 28-30

Ви вже чули, як привітно зустріли Ісуса в Сіхарі, самарянському місті. Проте зовсім інакше поставилися до Нього в Його рідному місті Назареті. Здолавши неблизький шлях, Він знову прийшов до Назарету.

Суботнього дня Він прийшов до синагоги; погляди всіх присутніх були звернені до Нього. Мешканці міста Назарету знали Його ще хлопчиком, вони чули про чудеса, які Він творив і покладали надію, що і для них Він явить чудо. В синагозі було підвищене місце, на яке сідали ті, котрі вголос читали і тлумачили Святе Письмо. Ісуса попрохали прочитати що-небудь уголос. Служителі синагоги подали Йому одну з книг Біблії. Це була Книга пророка Ісаї, написана на паперовому сувої або на пергаменті.

Ісус піднявся і розкрив книгу, знайшов місце, де було написано: «Дух Господній на Мені, бо Він помазав Мене благовістити вбогим, і послав Мене уздоровляти засмучених серцями, проповідувати свободу для полонених, сліпим прозріння, відпустити стомлених на волю, проповідувати літо Господнє сприятливе» (Іс. 61:1-2).

Потім Ісус закрив книгу, віддав її служителю синагоги, котрий був хоронителем книг Святого Письма, і почав проповідувати. Очі всіх присутніх були звернені на Нього: всі з нетерпінням очікували, що Він скаже. Він почав їм цим, що Бог помазав Його Духом Святим, щоб звіщати Євангелію, тобто добру вістку вбогим, щоб втішати засмучених і нещасних і визволяти грішників від гріхів. Всі слухачі дивувалися Його словам, наповненим ласкою і добром; деякі запитували один одного: «Хіба це не син Йосифа?» Вони це запитували з недовірою, що Він Син Божий.

Потім Ісус сказав, що в стародавні часи Бог інколи посилав пророків, котрі творили чудеса в народі, що не належав до народу ізраїльського. Так пророка Іллю Бог послав до міста Сарепти, до бідної вдови. Пророк Єлисей вилікував від прокази поганського військового начальника сірійського царя, Неємана. Почувши ці слова, вибухнув гнівом весь присутній люд. Присутні в синагозі юдеї повставали із своїх місць і вигнали Ісуса геть з міста і повели Його на верховину, щоб кинути додолу, маючи надію, що таким чином вони Його умертвлять. О, якими жорстокими були ці пихаті люди!

Проте Бог врятував Свого Сина від злоби людей: Ісус пройшов поміж Своїми ворогами і відійшов до іншого міста. Жорстоким мешканцям Назарету не вдалося Його схопити. Далеко їм було до мешканців міста Сіхар! Вони ненавиділи Ісуса, хоч знали Його з дитинства. Мешканці міста Сіхар бачили Його лише два дні і відразу повірили в Нього....... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.


Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.
Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.


Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.
Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021512 секунд !