Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ісус Назорей
Сторінки: 1 2

Луки 4:16-22, 28-30

Ви вже чули, як привітно зустріли Ісуса в Сіхарі, самарянському місті. Проте зовсім інакше поставилися до Нього в Його рідному місті Назареті. Здолавши неблизький шлях, Він знову прийшов до Назарету.

Суботнього дня Він прийшов до синагоги; погляди всіх присутніх були звернені до Нього. Мешканці міста Назарету знали Його ще хлопчиком, вони чули про чудеса, які Він творив і покладали надію, що і для них Він явить чудо. В синагозі було підвищене місце, на яке сідали ті, котрі вголос читали і тлумачили Святе Письмо. Ісуса попрохали прочитати що-небудь уголос. Служителі синагоги подали Йому одну з книг Біблії. Це була Книга пророка Ісаї, написана на паперовому сувої або на пергаменті.

Ісус піднявся і розкрив книгу, знайшов місце, де було написано: «Дух Господній на Мені, бо Він помазав Мене благовістити вбогим, і послав Мене уздоровляти засмучених серцями, проповідувати свободу для полонених, сліпим прозріння, відпустити стомлених на волю, проповідувати літо Господнє сприятливе» (Іс. 61:1-2).

Потім Ісус закрив книгу, віддав її служителю синагоги, котрий був хоронителем книг Святого Письма, і почав проповідувати. Очі всіх присутніх були звернені на Нього: всі з нетерпінням очікували, що Він скаже. Він почав їм цим, що Бог помазав Його Духом Святим, щоб звіщати Євангелію, тобто добру вістку вбогим, щоб втішати засмучених і нещасних і визволяти грішників від гріхів. Всі слухачі дивувалися Його словам, наповненим ласкою і добром; деякі запитували один одного: «Хіба це не син Йосифа?» Вони це запитували з недовірою, що Він Син Божий.

Потім Ісус сказав, що в стародавні часи Бог інколи посилав пророків, котрі творили чудеса в народі, що не належав до народу ізраїльського. Так пророка Іллю Бог послав до міста Сарепти, до бідної вдови. Пророк Єлисей вилікував від прокази поганського військового начальника сірійського царя, Неємана. Почувши ці слова, вибухнув гнівом весь присутній люд. Присутні в синагозі юдеї повставали із своїх місць і вигнали Ісуса геть з міста і повели Його на верховину, щоб кинути додолу, маючи надію, що таким чином вони Його умертвлять. О, якими жорстокими були ці пихаті люди!

Проте Бог врятував Свого Сина від злоби людей: Ісус пройшов поміж Своїми ворогами і відійшов до іншого міста. Жорстоким мешканцям Назарету не вдалося Його схопити. Далеко їм було до мешканців міста Сіхар! Вони ненавиділи Ісуса, хоч знали Його з дитинства. Мешканці міста Сіхар бачили Його лише два дні і відразу повірили в Нього....... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Палаючий терновий кущ
Мойсей утік від фараона, оженився, але пізніше згадав, що хотів вивести народ Ізраїля з Єгипту. Одного разу Мойсей пас овець і побачив палаючий кущ. Там Бог сказав йому, щоб він вивів ізраїльтян. Як доказ, що він - від Бога - Мойсей показав їм чуда.
Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020227 секунд !