Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Суботній день
Сторінки: 1 2

Луки 4:33-42, Марка 1:21-35

Тепер я розповім вам, як саме Ісус поводився суботнього дня. Як ви знаєте, Він жив на березі озера в Капернаумі. Він завжди заходив до синагоги, сідав разом з учителями і книжниками, і читав народові Слово Боже. Одного разу сидів у синагозі чоловік, полонений нечистим духом або бісом. Нечистий дух увійшов не до серця його, а в тіло. Коли нечистий дух полонить людину, то вона стає дуже злою, особливо, коли панує в його серці; коли ж біс володіє тілом людським, то той чоловік стає дуже нещасним. Біс завдає дуже великих страждань людині.

Коли всі слухачі дивувалися Ісусовій науці і всім словам Його, то чоловік, пройнятий бісом, вигукнув: «Що Тобі потрібно від нас, Ісусе Назарянине, залиш нас!? Ти прийшов для згуби нашої, знаємо, що Ти Святий Божий». Та Господь Ісус не звернув уваги на похвалу, сказану бісом. Христос заборонив йому кажучи: «Замовчи і залиши його». Бісові не хотілося залишати чоловіка, але він змушений був покоритися Ісусові. Виходячи з чоловіка, він доклав всіх зусиль, щоб завдати йому щонайбільше страждань — біс кинув щосили чоловіка посередині синагоги. Але, тільки-но злий дух вийшов, чоловік зразу зцілився від своєї важкої хвороби. Всі були вражені цим чудом і говорили: «Навіть і нечисті духи підкоряються йому!»

Вийшовши з синагоги, Ісус повернувся до хатини, де Він тимчасово мешкав. Цей дім належав Симонові й Андрію. З Ним пішли також Яків з Іваном. Вони вирішили пообідати. Але передусім вони розповіли Ісусові, що в домі є важко хвора жінка. Це була мати Петрової дружини. Вона була хвора на гарячку, Ісус негайно пішов до кімнати, де хвора лежала і марила в забутті. Ісус підійшов до неї і звелів гарячці залишити жінку. Жар перестав, і жінка відразу виздоровіла. Вона піднялася і прислуговувала Ісусові за столом. Всі присутні здивувалися, тому що здебільшого хворі на гарячку не відразу видужують, але ще довго почуваються слабкими.

Непомітно звечоріло; день суботній наближався до кінця, тому що єврейська субота починалася ввечері в п'ятницю і закінчувалася при заході сонця в суботу. При заході сонця безліч людей прийшли до Ісуса: хворі, сліпі, глухі, біснуваті. Біси кричали: «Ти, Христос, Син Божий!» Але Ісус виганяв їх, забороняючи їм говорити, що Він Христос. Ісус з раннього ранку до пізньої ніченьки творив добро і справедливість. Йому належало відпочивати вже, але Він не дозволяв Сам Собі спочинку після такого напруженого дня. Він йшов до безлюдного місця, туди, де ніхто не заважав би Йому, і там молився...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.
В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.


Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.


Палаючий терновий кущ
Мойсей утік від фараона, оженився, але пізніше згадав, що хотів вивести народ Ізраїля з Єгипту. Одного разу Мойсей пас овець і побачив палаючий кущ. Там Бог сказав йому, щоб він вивів ізраїльтян. Як доказ, що він - від Бога - Мойсей показав їм чуда.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023566 секунд !