Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Суботній день
Сторінки: 1 2

Луки 4:33-42, Марка 1:21-35

Тепер я розповім вам, як саме Ісус поводився суботнього дня. Як ви знаєте, Він жив на березі озера в Капернаумі. Він завжди заходив до синагоги, сідав разом з учителями і книжниками, і читав народові Слово Боже. Одного разу сидів у синагозі чоловік, полонений нечистим духом або бісом. Нечистий дух увійшов не до серця його, а в тіло. Коли нечистий дух полонить людину, то вона стає дуже злою, особливо, коли панує в його серці; коли ж біс володіє тілом людським, то той чоловік стає дуже нещасним. Біс завдає дуже великих страждань людині.

Коли всі слухачі дивувалися Ісусовій науці і всім словам Його, то чоловік, пройнятий бісом, вигукнув: «Що Тобі потрібно від нас, Ісусе Назарянине, залиш нас!? Ти прийшов для згуби нашої, знаємо, що Ти Святий Божий». Та Господь Ісус не звернув уваги на похвалу, сказану бісом. Христос заборонив йому кажучи: «Замовчи і залиши його». Бісові не хотілося залишати чоловіка, але він змушений був покоритися Ісусові. Виходячи з чоловіка, він доклав всіх зусиль, щоб завдати йому щонайбільше страждань — біс кинув щосили чоловіка посередині синагоги. Але, тільки-но злий дух вийшов, чоловік зразу зцілився від своєї важкої хвороби. Всі були вражені цим чудом і говорили: «Навіть і нечисті духи підкоряються йому!»

Вийшовши з синагоги, Ісус повернувся до хатини, де Він тимчасово мешкав. Цей дім належав Симонові й Андрію. З Ним пішли також Яків з Іваном. Вони вирішили пообідати. Але передусім вони розповіли Ісусові, що в домі є важко хвора жінка. Це була мати Петрової дружини. Вона була хвора на гарячку, Ісус негайно пішов до кімнати, де хвора лежала і марила в забутті. Ісус підійшов до неї і звелів гарячці залишити жінку. Жар перестав, і жінка відразу виздоровіла. Вона піднялася і прислуговувала Ісусові за столом. Всі присутні здивувалися, тому що здебільшого хворі на гарячку не відразу видужують, але ще довго почуваються слабкими.

Непомітно звечоріло; день суботній наближався до кінця, тому що єврейська субота починалася ввечері в п'ятницю і закінчувалася при заході сонця в суботу. При заході сонця безліч людей прийшли до Ісуса: хворі, сліпі, глухі, біснуваті. Біси кричали: «Ти, Христос, Син Божий!» Але Ісус виганяв їх, забороняючи їм говорити, що Він Христос. Ісус з раннього ранку до пізньої ніченьки творив добро і справедливість. Йому належало відпочивати вже, але Він не дозволяв Сам Собі спочинку після такого напруженого дня. Він йшов до безлюдного місця, туди, де ніхто не заважав би Йому, і там молився...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.
Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.
Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.


Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.026310 секунд !