Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Уздоровлення хворої дитини
Сторінки: 1 2

Уздоровлення хворої дитини
Дуже багатолюдно на дорогах країни. Чоловіки, жінки, діти йдуть по дорогах і говорять про Ісуса. Ісус із Своїми учнями також іде між людьми. Він був на святі Пасхи в Єрусалимі і тепер повертається знову в Галілею.

За деякий час Ісус разом з учнями наблизився до міста Кани. Ти пригадуєш, що в цьому місті Ісус вчинив Своє перше чудо. Люди надіялись, що Ісус, може, вчинить ще одне чудо в цьому місті. Вони бачили, як Ісус в Єрусалимі вигнав із храму торговців корів, овець, продавців голубів, а стіл, за яким сиділи міняйли, перевернув. Зараз люди чекали, що буде робити Ісус.

У цей час до Ісуса підійшов один чоловік, котрий був дуже сумний. Він прийшов з далекого Капернаума. Він був убраний у дуже гарний одяг: це був неймовірно багатий чоловік. Він служив при дворі царя Ірода. «Господи, — попросив цей чоловік Ісуса, — ходи, будь ласка, зі мною. Мій син дуже хворий і лежить при смерті. Вилікуй мого сина, не дозволь умерти моїй дитині». Ісус уважно слухав, як чоловік із Капернаума благав Його піти разом з ним. Але Ісус не хотів іти з цим чоловіком. Для того, щоб вилікувати дитину, Йому не треба було йти до Капернауму. Ісус — Син Бога, і Він Сам — також Бог, Він може робити все!

«Іди додому, — відповів Ісус, — твій син здоровий». Чи добре почув батько? Невже його син здоровий? Але Ісус так сказав, а царедворець вірив Ісусові. «Невже його син виздоровів? — запитували люди один одного. — Невже це правда?»

Батько дитини скоро поспішив назад, додому в Капернаум. Щасливий, він ішов додому: адже ж скоро він обніме свого сина, котрий нарешті виздоровів. Чоловік ніяк не міг збагнути, як Ісус зміг вилікувати дитину. Але Ісус — Бог. Він — Спаситель наш.

Протягом всієї далекої дороги царедворець ні разу не зупинився відпочити. Він поспішав додому. Раптом він побачив людей, які бігли до нього. Він їх пізнав: це були його слуги. Побачивши його, вони радісно закричали: «Твій син живий і здоровий!» «Коли йому стало краще, коли він виздоровів?» — запитав царедворець у своїх слуг. «Учора вдень», відповіли вони. І це був якраз той час, коли царедворець розмовляв з Ісусом. Тепер він ще більше повірив в Ісуса.

Разом зі своїми слугами щасливий батько поспішив додому. Яке чудо, що його улюблений син виздоровів! Біля дому він побачив свою дитину. Хлопчик підбіг до батька і обійняв його. Дитина була цілком здорова, він виглядав міцним і рум'яним, що можна було подумати, що він взагалі ніколи не хворів.

Вдома царедворець розповів своїй жінці і всім своїм друзям...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.
Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.


Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.


Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022050 секунд !