Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Уздоровлення хворої дитини"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Уздоровлення хворої дитини
Сторінки: 1 2

Уздоровлення хворої дитини
Дуже багатолюдно на дорогах країни. Чоловіки, жінки, діти йдуть по дорогах і говорять про Ісуса. Ісус із Своїми учнями також іде між людьми. Він був на святі Пасхи в Єрусалимі і тепер повертається знову в Галілею.

За деякий час Ісус разом з учнями наблизився до міста Кани. Ти пригадуєш, що в цьому місті Ісус вчинив Своє перше чудо. Люди надіялись, що Ісус, може, вчинить ще одне чудо в цьому місті. Вони бачили, як Ісус в Єрусалимі вигнав із храму торговців корів, овець, продавців голубів, а стіл, за яким сиділи міняйли, перевернув. Зараз люди чекали, що буде робити Ісус.

У цей час до Ісуса підійшов один чоловік, котрий був дуже сумний. Він прийшов з далекого Капернаума. Він був убраний у дуже гарний одяг: це був неймовірно багатий чоловік. Він служив при дворі царя Ірода. «Господи, — попросив цей чоловік Ісуса, — ходи, будь ласка, зі мною. Мій син дуже хворий і лежить при смерті. Вилікуй мого сина, не дозволь умерти моїй дитині». Ісус уважно слухав, як чоловік із Капернаума благав Його піти разом з ним. Але Ісус не хотів іти з цим чоловіком. Для того, щоб вилікувати дитину, Йому не треба було йти до Капернауму. Ісус — Син Бога, і Він Сам — також Бог, Він може робити все!

«Іди додому, — відповів Ісус, — твій син здоровий». Чи добре почув батько? Невже його син здоровий? Але Ісус так сказав, а царедворець вірив Ісусові. «Невже його син виздоровів? — запитували люди один одного. — Невже це правда?»

Батько дитини скоро поспішив назад, додому в Капернаум. Щасливий, він ішов додому: адже ж скоро він обніме свого сина, котрий нарешті виздоровів. Чоловік ніяк не міг збагнути, як Ісус зміг вилікувати дитину. Але Ісус — Бог. Він — Спаситель наш.

Протягом всієї далекої дороги царедворець ні разу не зупинився відпочити. Він поспішав додому. Раптом він побачив людей, які бігли до нього. Він їх пізнав: це були його слуги. Побачивши його, вони радісно закричали: «Твій син живий і здоровий!» «Коли йому стало краще, коли він виздоровів?» — запитав царедворець у своїх слуг. «Учора вдень», відповіли вони. І це був якраз той час, коли царедворець розмовляв з Ісусом. Тепер він ще більше повірив в Ісуса.

Разом зі своїми слугами щасливий батько поспішив додому. Яке чудо, що його улюблений син виздоровів! Біля дому він побачив свою дитину. Хлопчик підбіг до батька і обійняв його. Дитина була цілком здорова, він виглядав міцним і рум'яним, що можна було подумати, що він взагалі ніколи не хворів.

Вдома царедворець розповів своїй жінці і всім своїм друзям...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017878 секунд !