Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Розслаблений і четверо його друзів
Сторінки: 1 2

Розслаблений і четверо його друзів
Луки 4:42-43; 5:17-21

На світанку Петро не знайшов Ісуса в господі, тому він вирішив піти шукати Його. Разом з ним пішли ще декілька чоловіків. Вони знайшли Ісуса в безлюдному місці: Він молився. Вони сказали Йому: «Всі Тебе шукають». Вони мали надію, що Ісус повернеться разом з ними до Капернаума, та Ісус сказав, що Він мусить благовістити Царство Боже і серед інших народів. При зустрічі з Ним Йому виносили хворих — дорослих і дітей — і Він всіх уздоровлював.

Невдовзі Він повернувся до Капернаума, де мешкав у Петра; здебільшого Він зупинявся в його домі. Почувши, що Ісус повернувся, всі надзвичайно зраділи. Всі бажали почути Ісуса, тому відразу невеличка господа Петра була заповнена людьми; ті, хто не зміг потрапити всередину хатини, слухали біля дверей, на вулиці. Разом з простими людьми прийшли і пихаті, зарозумілі, котрих називали фарисеями. Вони були впевнені, що являються людьми добрими, тому що вони знали Святе Письмо і довго молилися. Проте вони ненавиділи Ісуса і повставали проти Нього. Ці люди також були в домі Петра, де Ісус навчав народ.

Невдовзі до Петрової хатини підійшли чотири чоловіки, але вони ніяк не могли потрапити всередину, щоб і собі послухати Ісуса. Вони принесли нещасного розслабленого; той лежав нерухомий і безпомічний. Його друзі принесли до Ісуса. Переконавшись, що увійти неможливо, вони винайшли спосіб, як показати хворого Ісусові. На стіну була сперта драбина, по якій вони і піднялися на покрівлю хатини: дах був плоским. Насилу вони витягнули на покрівлю і рядно з хворим. Потім вони зробили отвір у даху хатини і, прив'язавши мотузки до кінців рядна, спустили розслабленого всередину. Таким чином розслаблений опинився посередині кімнати, де проповідував Ісус. Господь, побачивши їхню віру, втішився духом; четверо друзів не сумнівалися ані на йоту, що Христос може зцілити їхнього друга, такого нещасного.

Глянувши на розслабленого, Ісус сказав йому: «Я прощаю тобі гріхи твої». Він знав, що це найбільше гнітило хворого. Горді фарисеї почали говорити поміж собою так: «Як цей Ісус може прощати гріхи? Він лихословить ім'я Господнє!» Хоча фарисеї своїх думок вголос не виказували, проте Ісус відразу прочитав їхні помисли і сказав: «Що легше сказати: прощаються тобі гріхи твої чи „Вставай та ходи”?» Потім звернувся до хворого: «Вставай, візьми свою постіль і йди додому». Той чоловік негайно піднявся за словом Його, взяв рядно своє і пішов додому, дякуючи Богові.

Всі, хто бачив це чудо, дивувалися і славили Господа, а фарисеї п...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.


Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018973 секунд !