Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Розслаблений і четверо його друзів
Сторінки: 1 2

Розслаблений і четверо його друзів
Луки 4:42-43; 5:17-21

На світанку Петро не знайшов Ісуса в господі, тому він вирішив піти шукати Його. Разом з ним пішли ще декілька чоловіків. Вони знайшли Ісуса в безлюдному місці: Він молився. Вони сказали Йому: «Всі Тебе шукають». Вони мали надію, що Ісус повернеться разом з ними до Капернаума, та Ісус сказав, що Він мусить благовістити Царство Боже і серед інших народів. При зустрічі з Ним Йому виносили хворих — дорослих і дітей — і Він всіх уздоровлював.

Невдовзі Він повернувся до Капернаума, де мешкав у Петра; здебільшого Він зупинявся в його домі. Почувши, що Ісус повернувся, всі надзвичайно зраділи. Всі бажали почути Ісуса, тому відразу невеличка господа Петра була заповнена людьми; ті, хто не зміг потрапити всередину хатини, слухали біля дверей, на вулиці. Разом з простими людьми прийшли і пихаті, зарозумілі, котрих називали фарисеями. Вони були впевнені, що являються людьми добрими, тому що вони знали Святе Письмо і довго молилися. Проте вони ненавиділи Ісуса і повставали проти Нього. Ці люди також були в домі Петра, де Ісус навчав народ.

Невдовзі до Петрової хатини підійшли чотири чоловіки, але вони ніяк не могли потрапити всередину, щоб і собі послухати Ісуса. Вони принесли нещасного розслабленого; той лежав нерухомий і безпомічний. Його друзі принесли до Ісуса. Переконавшись, що увійти неможливо, вони винайшли спосіб, як показати хворого Ісусові. На стіну була сперта драбина, по якій вони і піднялися на покрівлю хатини: дах був плоским. Насилу вони витягнули на покрівлю і рядно з хворим. Потім вони зробили отвір у даху хатини і, прив'язавши мотузки до кінців рядна, спустили розслабленого всередину. Таким чином розслаблений опинився посередині кімнати, де проповідував Ісус. Господь, побачивши їхню віру, втішився духом; четверо друзів не сумнівалися ані на йоту, що Христос може зцілити їхнього друга, такого нещасного.

Глянувши на розслабленого, Ісус сказав йому: «Я прощаю тобі гріхи твої». Він знав, що це найбільше гнітило хворого. Горді фарисеї почали говорити поміж собою так: «Як цей Ісус може прощати гріхи? Він лихословить ім'я Господнє!» Хоча фарисеї своїх думок вголос не виказували, проте Ісус відразу прочитав їхні помисли і сказав: «Що легше сказати: прощаються тобі гріхи твої чи „Вставай та ходи”?» Потім звернувся до хворого: «Вставай, візьми свою постіль і йди додому». Той чоловік негайно піднявся за словом Його, взяв рядно своє і пішов додому, дякуючи Богові.

Всі, хто бачив це чудо, дивувалися і славили Господа, а фарисеї п...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.


Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.
Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.014525 секунд !