Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Розслаблений і четверо його друзів"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Розслаблений і четверо його друзів
Сторінки: 1 2

Розслаблений і четверо його друзів
Луки 4:42-43; 5:17-21

На світанку Петро не знайшов Ісуса в господі, тому він вирішив піти шукати Його. Разом з ним пішли ще декілька чоловіків. Вони знайшли Ісуса в безлюдному місці: Він молився. Вони сказали Йому: «Всі Тебе шукають». Вони мали надію, що Ісус повернеться разом з ними до Капернаума, та Ісус сказав, що Він мусить благовістити Царство Боже і серед інших народів. При зустрічі з Ним Йому виносили хворих — дорослих і дітей — і Він всіх уздоровлював.

Невдовзі Він повернувся до Капернаума, де мешкав у Петра; здебільшого Він зупинявся в його домі. Почувши, що Ісус повернувся, всі надзвичайно зраділи. Всі бажали почути Ісуса, тому відразу невеличка господа Петра була заповнена людьми; ті, хто не зміг потрапити всередину хатини, слухали біля дверей, на вулиці. Разом з простими людьми прийшли і пихаті, зарозумілі, котрих називали фарисеями. Вони були впевнені, що являються людьми добрими, тому що вони знали Святе Письмо і довго молилися. Проте вони ненавиділи Ісуса і повставали проти Нього. Ці люди також були в домі Петра, де Ісус навчав народ.

Невдовзі до Петрової хатини підійшли чотири чоловіки, але вони ніяк не могли потрапити всередину, щоб і собі послухати Ісуса. Вони принесли нещасного розслабленого; той лежав нерухомий і безпомічний. Його друзі принесли до Ісуса. Переконавшись, що увійти неможливо, вони винайшли спосіб, як показати хворого Ісусові. На стіну була сперта драбина, по якій вони і піднялися на покрівлю хатини: дах був плоским. Насилу вони витягнули на покрівлю і рядно з хворим. Потім вони зробили отвір у даху хатини і, прив'язавши мотузки до кінців рядна, спустили розслабленого всередину. Таким чином розслаблений опинився посередині кімнати, де проповідував Ісус. Господь, побачивши їхню віру, втішився духом; четверо друзів не сумнівалися ані на йоту, що Христос може зцілити їхнього друга, такого нещасного.

Глянувши на розслабленого, Ісус сказав йому: «Я прощаю тобі гріхи твої». Він знав, що це найбільше гнітило хворого. Горді фарисеї почали говорити поміж собою так: «Як цей Ісус може прощати гріхи? Він лихословить ім'я Господнє!» Хоча фарисеї своїх думок вголос не виказували, проте Ісус відразу прочитав їхні помисли і сказав: «Що легше сказати: прощаються тобі гріхи твої чи „Вставай та ходи”?» Потім звернувся до хворого: «Вставай, візьми свою постіль і йди додому». Той чоловік негайно піднявся за словом Його, взяв рядно своє і пішов додому, дякуючи Богові.

Всі, хто бачив це чудо, дивувалися і славили Господа, а фарисеї п...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Рут, жінка з країни Моав
Ноомі та Рут повернулися до Ізраїлю. Обидві жінки були бідними. Рут ходила збирати колоски на поле Боаза, який був дуже добрим до неї, хоч вона прийшла з країни Моав. Згодом вони одружилися, а Рут народила синів, у роді яких пізніше народився Давид.
Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019759 секунд !