Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Купальня Віфезда
Сторінки: 1 2

Купальня Віфезда
Івана 5:1-18

Інколи Ісус залишав Капернаум і певний час мешкав у Єрусалимі, де також творив багато чудес.

В Єрусалимі знаходилася купальня, де раз на рік можна було спостерігати таке чудо: Ангел Господній відвідував її і хвилював воду; хто заходив першим у воду після того, як ангел порушував дзеркало води, той обов'язково ставав здоровим, незалежно від того, яка хвороба мучила його.

Ніхто не знав наперед, коли ангел зайде до купальні, тому туди приходили всі в надії і довго чекали на пришестя ангела. Всім цим людям необхідно було мати який-небудь притулок, де вони могли б ховатися від холоду і від спеки в полудень; тому поруч з купальнею знаходилися п'ять наметів, де хворі знаходили тимчасовий притулок. Це місце називалося «Віфездою», що означало «Дім ласки».

Якоїсь суботи Ісус побачив чоловіка, такого немічного, що він насилу міг рухатися. Деякі хворі були зі своїми друзями, котрі за ними доглядали. Цей чоловік був сам-самісінький, він не мав надії, що йому хтось допоможе. Він не мав таких чотирьох друзів, як у того розслабленого в Капернаумі. Ісус зглянувся на цього бідного хворого. Він знав, що той хворіє вже тридцять вісім років. Ісус підійшов до нього і лагідно запитав: «Хочеш бути здоровим?» Страждальник відповів: «Так, Господи, але не маю людини, котра спустила б мене в купальню, коли хвилюється вода; коли я приходжу, то вже знаходиться хтось інший, котрий увійшов першим». Ісус сказав йому: «Вставай, бери постіль твою і йди». Хворий одужав негайно, взяв постіль свою і пішов. А Ісус залишив те місце.

Народ, котрий стояв навколо, побачив, що хворий несе свою постіль, то людському здивуванню не було меж, тому що всі добре знали цього хворого, котрий стільки років пролежав біля купальні нерухомо. Але і тут знайшлися ненависники Ісуса, фарисеї: побачивши, що хворий несе свою постіль, вони почали дорікати йому, кажучи: «Сьогодні субота; не можна тобі брати постіль». А той відповідав їм: «Той, Хто мене зцілив, наказав мені, щоб я взяв свою постіль і ходив». Злі люди запитували його: «Що це за чоловік, Котрий тобі так сказав?» Зцілений не знав, Хто його уздоровив, тому що раніше він ніколи не зустрічався з Ісусом. Проте невдовзі він пізнав Його в храмі. Христос, побачивши зціленого Ним чоловіка, сказав йому: «Ось ти видужав: не гріши надалі, бо можеш померти». Раніше той чоловік жив гріховним життям, тому він і захворів так важко. Тепер Господь наказав йому розкаятися в своїх гріхах.

Зцілений пішов до юдеїв і розповів їм, що його визв...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.


Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.
Банкет
Синам Якова знову був потрібен хліб, тому вони вмовили його відпустити з ними Веніаміна до Єгипту, як наказав їй управитель. Прийшовши до Йосифа, вони повернули всі гроші, показали брата, а він запросив їх до себе додому на обід.
Вигнання з дому
Агар народжує сина, якого називають Ізмаїлом. Ізмаїл не любив Бога. Сара народжує обіцяного сина Ісаака. Ізмаїл недолюблює бгата та глузує з нього. Сарра вмовляє Авраама вигнати Агар та її сина. Ангел каже Аврааму послухати поради Сарри.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024828 секунд !