Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Одужання сухорукого

Лук. 6:6-11, Марк. 3:1-12

Ісус невдовзі залишив Єрусалим, наперед злі наміри фарисеїв знаючи. Він повернувся в край галілейський, до великого озера, яке називали Галілейським морем.

Ісус пішов, як завжди, в суботу до синагоги. Там було багато фарисеїв, котрі дуже ненавиділи Його і намагалися звинуватити Ісуса за те, що Він зціляв у суботу. Ісус знав всі їхні плани, але це не зупинило Його показати ще одне чудо. В синагозі Ісус побачив чоловіка з сухою рукою: права рука його всохла і була такою тоненькою і слабкою, що він не міг нічого робити нею.

Ісус сказав нещасному: «Підійди сюди, на середину, щоб тебе всі могли побачити». Чоловік той встав і вийшов на середину. Потім Ісус деякий час мовчав, а фарисеї висловлювали своє невдоволення. Нарешті Він сказав: «Ви запитуєте, чи можна в суботу зціляти? Я ж запитаю вас таке: Що можна робити в суботу? Добро чи зло? Рятувати душу чи згубити?» Запитуючи так, Ісус хотів в суботу відживити всохлу руку хворого, фарисеї ж шукали нагоди, щоб умертвити Ісуса. Ніхто не міг відповісти Ісусові. Тоді Ісус запитав їх ще раз впевнено: «Хто, маючи одну вівцю, не витягне її з ями, якщо вона впаде туди в суботу? А людина набагато значніша за вівцю! Отож, в суботу можна робити добро». Ісус повернувся і поглянув на пихатих фарисеїв. Погляд Його палав справедливим гнівом, але в Ньому відображалася і глибока скорбота: Ісус так журився, що жорстокі серцями фарисеї не вірили Йому, незважаючи на всі бачені ними чудеса.

Чоловік з сухою рукою стояв посередині синагоги. Нарешті Ісус звернувся до нього: «Простягни твою руку!» Чоловік той спробував виконати веління Господа і виявилося, що він спроможний зробити це: рука була здоровою. Фарисеї, побачивши це чудо, ще сильніше зненавиділи Його. Вони були розлючені до краю і почали радитися поміж собою, як умертвити Ісуса. Ісус, знаючи їхні наміри, знову пішов до моря. Його учні пішли слідом за Ним. Великий натовп людей з віддалених і близьких місць пішов теж за Ним. Хворі тіснили Його, намагаючись хоча б доторкнутися до Нього і одужати. І багато страдників одужували.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Палаючий терновий кущ
Мойсей утік від фараона, оженився, але пізніше згадав, що хотів вивести народ Ізраїля з Єгипту. Одного разу Мойсей пас овець і побачив палаючий кущ. Там Бог сказав йому, щоб він вивів ізраїльтян. Як доказ, що він - від Бога - Мойсей показав їм чуда.
Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023480 секунд !