Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Одужання сухорукого

Лук. 6:6-11, Марк. 3:1-12

Ісус невдовзі залишив Єрусалим, наперед злі наміри фарисеїв знаючи. Він повернувся в край галілейський, до великого озера, яке називали Галілейським морем.

Ісус пішов, як завжди, в суботу до синагоги. Там було багато фарисеїв, котрі дуже ненавиділи Його і намагалися звинуватити Ісуса за те, що Він зціляв у суботу. Ісус знав всі їхні плани, але це не зупинило Його показати ще одне чудо. В синагозі Ісус побачив чоловіка з сухою рукою: права рука його всохла і була такою тоненькою і слабкою, що він не міг нічого робити нею.

Ісус сказав нещасному: «Підійди сюди, на середину, щоб тебе всі могли побачити». Чоловік той встав і вийшов на середину. Потім Ісус деякий час мовчав, а фарисеї висловлювали своє невдоволення. Нарешті Він сказав: «Ви запитуєте, чи можна в суботу зціляти? Я ж запитаю вас таке: Що можна робити в суботу? Добро чи зло? Рятувати душу чи згубити?» Запитуючи так, Ісус хотів в суботу відживити всохлу руку хворого, фарисеї ж шукали нагоди, щоб умертвити Ісуса. Ніхто не міг відповісти Ісусові. Тоді Ісус запитав їх ще раз впевнено: «Хто, маючи одну вівцю, не витягне її з ями, якщо вона впаде туди в суботу? А людина набагато значніша за вівцю! Отож, в суботу можна робити добро». Ісус повернувся і поглянув на пихатих фарисеїв. Погляд Його палав справедливим гнівом, але в Ньому відображалася і глибока скорбота: Ісус так журився, що жорстокі серцями фарисеї не вірили Йому, незважаючи на всі бачені ними чудеса.

Чоловік з сухою рукою стояв посередині синагоги. Нарешті Ісус звернувся до нього: «Простягни твою руку!» Чоловік той спробував виконати веління Господа і виявилося, що він спроможний зробити це: рука була здоровою. Фарисеї, побачивши це чудо, ще сильніше зненавиділи Його. Вони були розлючені до краю і почали радитися поміж собою, як умертвити Ісуса. Ісус, знаючи їхні наміри, знову пішов до моря. Його учні пішли слідом за Ним. Великий натовп людей з віддалених і близьких місць пішов теж за Ним. Хворі тіснили Його, намагаючись хоча б доторкнутися до Нього і одужати. І багато страдників одужували.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.
Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018406 секунд !