Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Одужання сухорукого

Лук. 6:6-11, Марк. 3:1-12

Ісус невдовзі залишив Єрусалим, наперед злі наміри фарисеїв знаючи. Він повернувся в край галілейський, до великого озера, яке називали Галілейським морем.

Ісус пішов, як завжди, в суботу до синагоги. Там було багато фарисеїв, котрі дуже ненавиділи Його і намагалися звинуватити Ісуса за те, що Він зціляв у суботу. Ісус знав всі їхні плани, але це не зупинило Його показати ще одне чудо. В синагозі Ісус побачив чоловіка з сухою рукою: права рука його всохла і була такою тоненькою і слабкою, що він не міг нічого робити нею.

Ісус сказав нещасному: «Підійди сюди, на середину, щоб тебе всі могли побачити». Чоловік той встав і вийшов на середину. Потім Ісус деякий час мовчав, а фарисеї висловлювали своє невдоволення. Нарешті Він сказав: «Ви запитуєте, чи можна в суботу зціляти? Я ж запитаю вас таке: Що можна робити в суботу? Добро чи зло? Рятувати душу чи згубити?» Запитуючи так, Ісус хотів в суботу відживити всохлу руку хворого, фарисеї ж шукали нагоди, щоб умертвити Ісуса. Ніхто не міг відповісти Ісусові. Тоді Ісус запитав їх ще раз впевнено: «Хто, маючи одну вівцю, не витягне її з ями, якщо вона впаде туди в суботу? А людина набагато значніша за вівцю! Отож, в суботу можна робити добро». Ісус повернувся і поглянув на пихатих фарисеїв. Погляд Його палав справедливим гнівом, але в Ньому відображалася і глибока скорбота: Ісус так журився, що жорстокі серцями фарисеї не вірили Йому, незважаючи на всі бачені ними чудеса.

Чоловік з сухою рукою стояв посередині синагоги. Нарешті Ісус звернувся до нього: «Простягни твою руку!» Чоловік той спробував виконати веління Господа і виявилося, що він спроможний зробити це: рука була здоровою. Фарисеї, побачивши це чудо, ще сильніше зненавиділи Його. Вони були розлючені до краю і почали радитися поміж собою, як умертвити Ісуса. Ісус, знаючи їхні наміри, знову пішов до моря. Його учні пішли слідом за Ним. Великий натовп людей з віддалених і близьких місць пішов теж за Ним. Хворі тіснили Його, намагаючись хоча б доторкнутися до Нього і одужати. І багато страдників одужували.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.


Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.
Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022204 секунд !