Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Обіцяний син
Сторінки: 1 2

Бут. 15, 18:1-22, 21:1-6

Авраам і Сарра жили в шатрі на землі Ханаану. Вони не мали дітей. Авраам і Сарра були вже досить похилого віку. Авраамові було майже сто років, а Сарра мала майже дев'яносто років. Одного разу вночі Бог сказав Авраамові: «Поглянь на небо. Що ти бачиш?» Небо рясніло зорями, і їх було так багато, що й підрахувати несила. Бог сказав: «Ти матимеш багато дітей, так врешті-решт нащадків твоїх буде більше, аніж зірок на небі; вони будуть жити на землі ханаанській, а нечистиві народи будуть вигнані з того краю». Того часу Авраам не мав жодного сина, але він повірив, що Бог зробить те, що обіцяв. Авраам повів себе добре, повіривши всякому слову Господа, тому що Бог завжди каже правду і завжди виконує Слово Своє. Одного разу Авраам сидів у своєму наметі. Наближався полудень. Було дуже спекотно, але намет стояв у тіні дерев. Авраам побачив людей, що підходили до намету. Він побіг до них назустріч, поклонився їм і сказав до одного із подорожніх: «Пане, прошу тебе зайди до намету мого, і дозволь мені принести трохи води і обмити ноги ваші, і хліба, щоб зміцнити серця ваші. Ви відпочинете в тіні дерева, і тоді продовжуватимете свою мандрівку». Тоді три мужі дали згоду відпочити в Авраама. Як ви гадаєте, що це за люди були? Не були ангели. Вони зійшли з неба, щоб принести Авраамові радість від Бога: тому що ви і самі знаєте, що Бог посилає ангелів звіщати людям Свою волю. Ангели сіли біля намету в тіні дерева. Сарра залишалася в наметі. Авраам сказав Саарі: «Візьми муки і зроби нам пошвидше прісні хліби». Тоді Авраам взяв годоване теля і сказав одному із слуг своїх: «Швидше приготуй нам його». Коли все було готове, Авраам приніс масла, молока й теля приготоване і поклав усе це перед мандрівниками під деревом. Вони стали їсти. Авраам стояв біля них. І коли вони їли, то запитали: «Де Сарра, дружина твоя?» Авраам відповів: «Вона в наметі. Тоді один із мужів сказав: «Сарра матиме сина».

Сарра чула слова ангелів і не могла повірити, що вона справді народить сина в такому віці. Вона в душі засміялася. Ангел сказав: «Чому це засміялася Сарра? Вона таки справді народить сина». Тоді Сарра сказала: «Я не сміялася», — тому що вона злякалася. Але Ангел сказав їй: «Ні, ти сміялася». Потім три мужі встали і пішли далі. Авраам трохи провів їх і повернувся до свого намету. Як на вашу думку, чи згадав Бог Свою обіцянку? Через рік Сарра народила сина. Ім'я йому — Ісаак. Він був слухняним сином, і Бог любив його. Авраам і Сарра теж були задоволені ним. Отже, Бог виконав ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020104 секунд !