Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Обіцяний син
Сторінки: 1 2

Бут. 15, 18:1-22, 21:1-6

Авраам і Сарра жили в шатрі на землі Ханаану. Вони не мали дітей. Авраам і Сарра були вже досить похилого віку. Авраамові було майже сто років, а Сарра мала майже дев'яносто років. Одного разу вночі Бог сказав Авраамові: «Поглянь на небо. Що ти бачиш?» Небо рясніло зорями, і їх було так багато, що й підрахувати несила. Бог сказав: «Ти матимеш багато дітей, так врешті-решт нащадків твоїх буде більше, аніж зірок на небі; вони будуть жити на землі ханаанській, а нечистиві народи будуть вигнані з того краю». Того часу Авраам не мав жодного сина, але він повірив, що Бог зробить те, що обіцяв. Авраам повів себе добре, повіривши всякому слову Господа, тому що Бог завжди каже правду і завжди виконує Слово Своє. Одного разу Авраам сидів у своєму наметі. Наближався полудень. Було дуже спекотно, але намет стояв у тіні дерев. Авраам побачив людей, що підходили до намету. Він побіг до них назустріч, поклонився їм і сказав до одного із подорожніх: «Пане, прошу тебе зайди до намету мого, і дозволь мені принести трохи води і обмити ноги ваші, і хліба, щоб зміцнити серця ваші. Ви відпочинете в тіні дерева, і тоді продовжуватимете свою мандрівку». Тоді три мужі дали згоду відпочити в Авраама. Як ви гадаєте, що це за люди були? Не були ангели. Вони зійшли з неба, щоб принести Авраамові радість від Бога: тому що ви і самі знаєте, що Бог посилає ангелів звіщати людям Свою волю. Ангели сіли біля намету в тіні дерева. Сарра залишалася в наметі. Авраам сказав Саарі: «Візьми муки і зроби нам пошвидше прісні хліби». Тоді Авраам взяв годоване теля і сказав одному із слуг своїх: «Швидше приготуй нам його». Коли все було готове, Авраам приніс масла, молока й теля приготоване і поклав усе це перед мандрівниками під деревом. Вони стали їсти. Авраам стояв біля них. І коли вони їли, то запитали: «Де Сарра, дружина твоя?» Авраам відповів: «Вона в наметі. Тоді один із мужів сказав: «Сарра матиме сина».

Сарра чула слова ангелів і не могла повірити, що вона справді народить сина в такому віці. Вона в душі засміялася. Ангел сказав: «Чому це засміялася Сарра? Вона таки справді народить сина». Тоді Сарра сказала: «Я не сміялася», — тому що вона злякалася. Але Ангел сказав їй: «Ні, ти сміялася». Потім три мужі встали і пішли далі. Авраам трохи провів їх і повернувся до свого намету. Як на вашу думку, чи згадав Бог Свою обіцянку? Через рік Сарра народила сина. Ім'я йому — Ісаак. Він був слухняним сином, і Бог любив його. Авраам і Сарра теж були задоволені ним. Отже, Бог виконав ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Випробування Авраамової любові до Бога
Бог забажав випробувати віру Авраама та сказав, щоб той приніс Йому в жертву свого єдиного сина Ісаака. Авраам усе підготував, а коли заносив ніж над сином, що лежав на жертовнику, Бог зупинив його. Тоді Авраам побачив ягня, яке й стало жертвою Богу.
Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.
Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.
Випробування Авраамової любові до Бога
Бог забажав випробувати віру Авраама та сказав, щоб той приніс Йому в жертву свого єдиного сина Ісаака. Авраам усе підготував, а коли заносив ніж над сином, що лежав на жертовнику, Бог зупинив його. Тоді Авраам побачив ягня, яке й стало жертвою Богу.


Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021073 секунд !