Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Проповідь на горі"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Проповідь на горі
Сторінки: 1 2 3

Мтв. 5:1-48

Був такий час, коли Його оточував великий натовп. Ісус піднявся на гору, сів на підвищенні і почав навчати, кажучи:

«Блаженні вбогі духом, бо їм належить Царство Боже.

Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.

Блаженні лагідні, бо вони успадкують землю.

Блаженні голодні та спраглі правди, бо вони нагодовані будуть.

Блаженні милостиві, бо вони будуть помилувані.

Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога.

Блаженні миротворці, бо вони синами Божими стануть.

Блаженні вигнані за правду, бо їхнє Царство Небесне.

Блаженні ви, як ганьбити та гнати вас будуть, і будуть облудно на вас наговорювати та лихословитимуть вас заради Мене.

Радійте та веселіться, бо велика ваша нагорода на небесах! Бо так гнали і пророків, що були до вас».

Убогих духом Господь назвав тих, котрі настільки принижують себе, що уважають себе грішнішими за інших і знають, що вони мають багато недоліків. Тут сказано про тих, котрі терпляче зносять і зажуру, і скорботи, а головне про тих, котрі оплакують свої гріхи і намагаються виправитися.

Лагідними називаються люди, котрі переборюють свій гнів, не люблять сперечатися, живуть мирно і покірливі перед своїми начальниками.

Хто любить правду і шукає її, той вгамує свою спрагу.

Тільки тоді, коли людина очищає своє серце каяттям, лише тоді, коли вона бореться зі своїми гріховними почуттями, лише тоді вона може відчути присутність Божу.

Тим, хто співчуває страдникам і допомагає їм, допоможе і Господь.

Ті, хто намагаються жити мирно, мирити між собою людей, достойні назви Синів Божих.

Хто заради правди жертвує своїми земними благами і побажаннями, той отримає нагороду в Царстві Небеснім.

Продовжуючи свою проповідь, Ісус назвав Своїх учнів «сіллю землі» і «світлом світу». Як свічечка освітлює темну кімнату, так учні Христові повинні повсюди нести світло Боже. Ісус сказав: «Ви — світло світу. Не може заховатися місто, яке стоїть на горі. І коли запалюють свічку, то не кладуть її під посудину, але на свічнику і світить всім в домі. Тож так нехай світить світло ваше людям, щоб вони бачили ваші добрі справи і прославили Отця Вашого Небесного». Потім Ісус розтлумачив учням Своїм, як їм належить виконувати старозаповітні заповіді: «Ви чули, що сказано було колись: „Не вбивай; хто ж уб'є, підлягає суду”. А Я кажу вам, що кожний, хто гнівається на брата свого даремно, підлягає суду; хто скаже на свого брата „рака”, тобто „нерозу...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.


Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.


Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.


Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023016 секунд !