Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Проповідь на горі
Сторінки: 1 2 3

Мтв. 5:1-48

Був такий час, коли Його оточував великий натовп. Ісус піднявся на гору, сів на підвищенні і почав навчати, кажучи:

«Блаженні вбогі духом, бо їм належить Царство Боже.

Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.

Блаженні лагідні, бо вони успадкують землю.

Блаженні голодні та спраглі правди, бо вони нагодовані будуть.

Блаженні милостиві, бо вони будуть помилувані.

Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога.

Блаженні миротворці, бо вони синами Божими стануть.

Блаженні вигнані за правду, бо їхнє Царство Небесне.

Блаженні ви, як ганьбити та гнати вас будуть, і будуть облудно на вас наговорювати та лихословитимуть вас заради Мене.

Радійте та веселіться, бо велика ваша нагорода на небесах! Бо так гнали і пророків, що були до вас».

Убогих духом Господь назвав тих, котрі настільки принижують себе, що уважають себе грішнішими за інших і знають, що вони мають багато недоліків. Тут сказано про тих, котрі терпляче зносять і зажуру, і скорботи, а головне про тих, котрі оплакують свої гріхи і намагаються виправитися.

Лагідними називаються люди, котрі переборюють свій гнів, не люблять сперечатися, живуть мирно і покірливі перед своїми начальниками.

Хто любить правду і шукає її, той вгамує свою спрагу.

Тільки тоді, коли людина очищає своє серце каяттям, лише тоді, коли вона бореться зі своїми гріховними почуттями, лише тоді вона може відчути присутність Божу.

Тим, хто співчуває страдникам і допомагає їм, допоможе і Господь.

Ті, хто намагаються жити мирно, мирити між собою людей, достойні назви Синів Божих.

Хто заради правди жертвує своїми земними благами і побажаннями, той отримає нагороду в Царстві Небеснім.

Продовжуючи свою проповідь, Ісус назвав Своїх учнів «сіллю землі» і «світлом світу». Як свічечка освітлює темну кімнату, так учні Христові повинні повсюди нести світло Боже. Ісус сказав: «Ви — світло світу. Не може заховатися місто, яке стоїть на горі. І коли запалюють свічку, то не кладуть її під посудину, але на свічнику і світить всім в домі. Тож так нехай світить світло ваше людям, щоб вони бачили ваші добрі справи і прославили Отця Вашого Небесного». Потім Ісус розтлумачив учням Своїм, як їм належить виконувати старозаповітні заповіді: «Ви чули, що сказано було колись: „Не вбивай; хто ж уб'є, підлягає суду”. А Я кажу вам, що кожний, хто гнівається на брата свого даремно, підлягає суду; хто скаже на свого брата „рака”, тобто „нерозу...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.


Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.
Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.


Неволя
Брати побачили купців, що прямували до Єгипту. Брат Юда запропонував продати Йосифа їм, щоб не вбивати його, бо Йосиф таки був їхнім братом. Йосифа продали за 20 срібняків, а батькові показали його одяг, який облили кров'ю козеняти.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017767 секунд !