Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Уздоровлення слуги римського воєначальника"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Уздоровлення слуги римського воєначальника

Уздоровлення слуги римського воєначальника
Осі люди, які бачили як Ісус воскресив юнака, пішли за ним у місто Капернаум. У цей час в Капернаумі жив один римський воєначальник. Він командував сотнею воїнів римської армії. У цього воєначальника був один слуга, якого римлянин дуже любив. Але раптом цей слуга захворів, і воєначальник дуже боявся, що його слуга помре. Дізнавшись, що Ісус прибув до Капернаума, римлянин пішов до своїх єврейських друзів і попросив їх: «Чи не могли б ви піти до Ісуса і привести Його до мене в дім, щоб Він зцілив мого слугу?» Євреї дуже любили і поважали цього римлянина: адже він побудував в місті нову синагогу, так називають євреї свою церкву. Тому вони негайно пішли до Ісуса і стали просити його: «Зціли, будь ласка, слугу римського воєначальника! Він гідний цього: він любить наш народ і побудував нам синагогу».

Ісус погодився і пішов з людьми до дому римлянина. Але недалеко від дому римлянина Ісус зустрів людей, котрих той послав назустріч Йому. Ці люди сказали Ісусові: «Наш пан велів сказати Тобі: „Не турбуйся, Господи! Я не достойний того, щоб Ти увійшов в мій дім, і вважаю себе недостойним самому прийти до Тебе. Але скажи слово, і слуга мій виздоровіє”!» Ісус здивувався, почувши такі слова. Римський воєначальник вірив в Нього. Він вірив у те, що Ісус — Син Господа. Ісус сказав оточуючим Його людям: «Такої великої віри Я не зустрічав навіть в Ізраїлі».

Коли послані воєначальником люди повернулися додому, вони побачили, що улюблений слуга римлянина став цілком здоровим: Ісус вилікував його. Він зробив це тому, що римлянин вірив у Нього, вірив у те, що Ісус — Син Господа.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Банкет
Синам Якова знову був потрібен хліб, тому вони вмовили його відпустити з ними Веніаміна до Єгипту, як наказав їй управитель. Прийшовши до Йосифа, вони повернули всі гроші, показали брата, а він запросив їх до себе додому на обід.


Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.


Рут, жінка з країни Моав
Ноомі та Рут повернулися до Ізраїлю. Обидві жінки були бідними. Рут ходила збирати колоски на поле Боаза, який був дуже добрим до неї, хоч вона прийшла з країни Моав. Згодом вони одружилися, а Рут народила синів, у роді яких пізніше народився Давид.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020906 секунд !