Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Уздоровлення слуги римського воєначальника

Уздоровлення слуги римського воєначальника
Осі люди, які бачили як Ісус воскресив юнака, пішли за ним у місто Капернаум. У цей час в Капернаумі жив один римський воєначальник. Він командував сотнею воїнів римської армії. У цього воєначальника був один слуга, якого римлянин дуже любив. Але раптом цей слуга захворів, і воєначальник дуже боявся, що його слуга помре. Дізнавшись, що Ісус прибув до Капернаума, римлянин пішов до своїх єврейських друзів і попросив їх: «Чи не могли б ви піти до Ісуса і привести Його до мене в дім, щоб Він зцілив мого слугу?» Євреї дуже любили і поважали цього римлянина: адже він побудував в місті нову синагогу, так називають євреї свою церкву. Тому вони негайно пішли до Ісуса і стали просити його: «Зціли, будь ласка, слугу римського воєначальника! Він гідний цього: він любить наш народ і побудував нам синагогу».

Ісус погодився і пішов з людьми до дому римлянина. Але недалеко від дому римлянина Ісус зустрів людей, котрих той послав назустріч Йому. Ці люди сказали Ісусові: «Наш пан велів сказати Тобі: „Не турбуйся, Господи! Я не достойний того, щоб Ти увійшов в мій дім, і вважаю себе недостойним самому прийти до Тебе. Але скажи слово, і слуга мій виздоровіє”!» Ісус здивувався, почувши такі слова. Римський воєначальник вірив в Нього. Він вірив у те, що Ісус — Син Господа. Ісус сказав оточуючим Його людям: «Такої великої віри Я не зустрічав навіть в Ізраїлі».

Коли послані воєначальником люди повернулися додому, вони побачили, що улюблений слуга римлянина став цілком здоровим: Ісус вилікував його. Він зробив це тому, що римлянин вірив у Нього, вірив у те, що Ісус — Син Господа.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.
Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.
Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019635 секунд !