Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Уздоровлення слуги римського воєначальника

Уздоровлення слуги римського воєначальника
Осі люди, які бачили як Ісус воскресив юнака, пішли за ним у місто Капернаум. У цей час в Капернаумі жив один римський воєначальник. Він командував сотнею воїнів римської армії. У цього воєначальника був один слуга, якого римлянин дуже любив. Але раптом цей слуга захворів, і воєначальник дуже боявся, що його слуга помре. Дізнавшись, що Ісус прибув до Капернаума, римлянин пішов до своїх єврейських друзів і попросив їх: «Чи не могли б ви піти до Ісуса і привести Його до мене в дім, щоб Він зцілив мого слугу?» Євреї дуже любили і поважали цього римлянина: адже він побудував в місті нову синагогу, так називають євреї свою церкву. Тому вони негайно пішли до Ісуса і стали просити його: «Зціли, будь ласка, слугу римського воєначальника! Він гідний цього: він любить наш народ і побудував нам синагогу».

Ісус погодився і пішов з людьми до дому римлянина. Але недалеко від дому римлянина Ісус зустрів людей, котрих той послав назустріч Йому. Ці люди сказали Ісусові: «Наш пан велів сказати Тобі: „Не турбуйся, Господи! Я не достойний того, щоб Ти увійшов в мій дім, і вважаю себе недостойним самому прийти до Тебе. Але скажи слово, і слуга мій виздоровіє”!» Ісус здивувався, почувши такі слова. Римський воєначальник вірив в Нього. Він вірив у те, що Ісус — Син Господа. Ісус сказав оточуючим Його людям: «Такої великої віри Я не зустрічав навіть в Ізраїлі».

Коли послані воєначальником люди повернулися додому, вони побачили, що улюблений слуга римлянина став цілком здоровим: Ісус вилікував його. Він зробив це тому, що римлянин вірив у Нього, вірив у те, що Ісус — Син Господа.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Неволя
Брати побачили купців, що прямували до Єгипту. Брат Юда запропонував продати Йосифа їм, щоб не вбивати його, бо Йосиф таки був їхнім братом. Йосифа продали за 20 срібняків, а батькові показали його одяг, який облили кров'ю козеняти.


Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.


Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022612 секунд !