Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Уздоровлення слуги римського воєначальника

Уздоровлення слуги римського воєначальника
Осі люди, які бачили як Ісус воскресив юнака, пішли за ним у місто Капернаум. У цей час в Капернаумі жив один римський воєначальник. Він командував сотнею воїнів римської армії. У цього воєначальника був один слуга, якого римлянин дуже любив. Але раптом цей слуга захворів, і воєначальник дуже боявся, що його слуга помре. Дізнавшись, що Ісус прибув до Капернаума, римлянин пішов до своїх єврейських друзів і попросив їх: «Чи не могли б ви піти до Ісуса і привести Його до мене в дім, щоб Він зцілив мого слугу?» Євреї дуже любили і поважали цього римлянина: адже він побудував в місті нову синагогу, так називають євреї свою церкву. Тому вони негайно пішли до Ісуса і стали просити його: «Зціли, будь ласка, слугу римського воєначальника! Він гідний цього: він любить наш народ і побудував нам синагогу».

Ісус погодився і пішов з людьми до дому римлянина. Але недалеко від дому римлянина Ісус зустрів людей, котрих той послав назустріч Йому. Ці люди сказали Ісусові: «Наш пан велів сказати Тобі: „Не турбуйся, Господи! Я не достойний того, щоб Ти увійшов в мій дім, і вважаю себе недостойним самому прийти до Тебе. Але скажи слово, і слуга мій виздоровіє”!» Ісус здивувався, почувши такі слова. Римський воєначальник вірив в Нього. Він вірив у те, що Ісус — Син Господа. Ісус сказав оточуючим Його людям: «Такої великої віри Я не зустрічав навіть в Ізраїлі».

Коли послані воєначальником люди повернулися додому, вони побачили, що улюблений слуга римлянина став цілком здоровим: Ісус вилікував його. Він зробив це тому, що римлянин вірив у Нього, вірив у те, що Ісус — Син Господа.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.


Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.031950 секунд !