Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Воскресіння сина вдови в Наїні

Воскресіння сина вдови в Наїні
У Наїні жила одна жінка. Чоловік у неї давно помер, а вдова жила разом зі своїм єдиним сином. Але нове горе звалилося на бідну жінку: син її захворів і помер. Юнака мали були поховати недалеко від міста. Багато людей прийшли на похорон єдиного сина вдови. Чоловіки поклали мертвого юнака на носилки, підняли їх і понесли на своїх плечах. А коли процесія виходила з міста, всі побачили, що їм назустріч іде натовп людей. Серед тих, хто йшов у місто, був і Ісус з Своїми учнями. Інші люди йшли за Ісусом і слухали, що Він говорить.

Ісус, побачивши похоронну процесію, підійшов ближче. Він подивився на мертвого юнака, на мати, яка плакала, і сказав жінці: «Не плач!» Потім Ісус підійшов до нош, на котрих лежав юнак, і сказав: «Юначе, тобі кажу: встань!» І... юнак тут же ожив. Ісус повернув матері сина. Щаслива жінка не могла прийти до тями від радості: її улюблений син був живий! Усі люди бачили це чудо, але багато з них налякалися і збентежилися. Вони стали говорити один одному: «Ісус — великий пророк! Він — слуга Господа. Бог послав нам Свого пророка». Люди ще не знали, що Ісус — Спаситель наш, що Він — Син Бога.

Багато ще різних діл належало Ісусові вчинити на землі; багатьох людей зробить Він щасливими. Він взяв на Себе гріхи всіх тих, хто вірить в Нього і любить Його.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Палаючий терновий кущ
Мойсей утік від фараона, оженився, але пізніше згадав, що хотів вивести народ Ізраїля з Єгипту. Одного разу Мойсей пас овець і побачив палаючий кущ. Там Бог сказав йому, щоб він вивів ізраїльтян. Як доказ, що він - від Бога - Мойсей показав їм чуда.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019670 секунд !