Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Воскресіння сина вдови в Наїні

Воскресіння сина вдови в Наїні
У Наїні жила одна жінка. Чоловік у неї давно помер, а вдова жила разом зі своїм єдиним сином. Але нове горе звалилося на бідну жінку: син її захворів і помер. Юнака мали були поховати недалеко від міста. Багато людей прийшли на похорон єдиного сина вдови. Чоловіки поклали мертвого юнака на носилки, підняли їх і понесли на своїх плечах. А коли процесія виходила з міста, всі побачили, що їм назустріч іде натовп людей. Серед тих, хто йшов у місто, був і Ісус з Своїми учнями. Інші люди йшли за Ісусом і слухали, що Він говорить.

Ісус, побачивши похоронну процесію, підійшов ближче. Він подивився на мертвого юнака, на мати, яка плакала, і сказав жінці: «Не плач!» Потім Ісус підійшов до нош, на котрих лежав юнак, і сказав: «Юначе, тобі кажу: встань!» І... юнак тут же ожив. Ісус повернув матері сина. Щаслива жінка не могла прийти до тями від радості: її улюблений син був живий! Усі люди бачили це чудо, але багато з них налякалися і збентежилися. Вони стали говорити один одному: «Ісус — великий пророк! Він — слуга Господа. Бог послав нам Свого пророка». Люди ще не знали, що Ісус — Спаситель наш, що Він — Син Бога.

Багато ще різних діл належало Ісусові вчинити на землі; багатьох людей зробить Він щасливими. Він взяв на Себе гріхи всіх тих, хто вірить в Нього і любить Його.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.


Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.


Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.015511 секунд !