Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Воскресіння сина вдови в Наїні

Воскресіння сина вдови в Наїні
У Наїні жила одна жінка. Чоловік у неї давно помер, а вдова жила разом зі своїм єдиним сином. Але нове горе звалилося на бідну жінку: син її захворів і помер. Юнака мали були поховати недалеко від міста. Багато людей прийшли на похорон єдиного сина вдови. Чоловіки поклали мертвого юнака на носилки, підняли їх і понесли на своїх плечах. А коли процесія виходила з міста, всі побачили, що їм назустріч іде натовп людей. Серед тих, хто йшов у місто, був і Ісус з Своїми учнями. Інші люди йшли за Ісусом і слухали, що Він говорить.

Ісус, побачивши похоронну процесію, підійшов ближче. Він подивився на мертвого юнака, на мати, яка плакала, і сказав жінці: «Не плач!» Потім Ісус підійшов до нош, на котрих лежав юнак, і сказав: «Юначе, тобі кажу: встань!» І... юнак тут же ожив. Ісус повернув матері сина. Щаслива жінка не могла прийти до тями від радості: її улюблений син був живий! Усі люди бачили це чудо, але багато з них налякалися і збентежилися. Вони стали говорити один одному: «Ісус — великий пророк! Він — слуга Господа. Бог послав нам Свого пророка». Люди ще не знали, що Ісус — Спаситель наш, що Він — Син Бога.

Багато ще різних діл належало Ісусові вчинити на землі; багатьох людей зробить Він щасливими. Він взяв на Себе гріхи всіх тих, хто вірить в Нього і любить Його.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.


Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.


Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.
Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017731 секунд !