Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Воскресіння сина вдови в Наїні"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Воскресіння сина вдови в Наїні

Воскресіння сина вдови в Наїні
У Наїні жила одна жінка. Чоловік у неї давно помер, а вдова жила разом зі своїм єдиним сином. Але нове горе звалилося на бідну жінку: син її захворів і помер. Юнака мали були поховати недалеко від міста. Багато людей прийшли на похорон єдиного сина вдови. Чоловіки поклали мертвого юнака на носилки, підняли їх і понесли на своїх плечах. А коли процесія виходила з міста, всі побачили, що їм назустріч іде натовп людей. Серед тих, хто йшов у місто, був і Ісус з Своїми учнями. Інші люди йшли за Ісусом і слухали, що Він говорить.

Ісус, побачивши похоронну процесію, підійшов ближче. Він подивився на мертвого юнака, на мати, яка плакала, і сказав жінці: «Не плач!» Потім Ісус підійшов до нош, на котрих лежав юнак, і сказав: «Юначе, тобі кажу: встань!» І... юнак тут же ожив. Ісус повернув матері сина. Щаслива жінка не могла прийти до тями від радості: її улюблений син був живий! Усі люди бачили це чудо, але багато з них налякалися і збентежилися. Вони стали говорити один одному: «Ісус — великий пророк! Він — слуга Господа. Бог послав нам Свого пророка». Люди ще не знали, що Ісус — Спаситель наш, що Він — Син Бога.

Багато ще різних діл належало Ісусові вчинити на землі; багатьох людей зробить Він щасливими. Він взяв на Себе гріхи всіх тих, хто вірить в Нього і любить Його.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020917 секунд !