Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Воскресіння дочки Яіра"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Воскресіння дочки Яіра
Сторінки: 1 2

Воскресіння дочки Яіра
Ісус разом зі своїми учнями прийшов до Капернауму. Багато народу стояло на березі моря і чекало Його. Всі хотіли знати, що буде робити Ісус, що Він їм скаже.

Ісус вийшов на берег, і люди оточили Його. Серед цих людей був чоловік на ім'я Яір. Він був начальником синагоги. Синагога — це єврейська церква, і Яір був найголовнішим чоловіком у ній. Але тепер його вигляд був дуже розгублений і переляканий. Справа в тому, що у Яіра була дванадцятилітня дочка, яка тяжко захворіла. Тому, підійшовши до Ісуса, Яір упав перед Ним на коліна і став просити: «Господи, увійди в дім мій! Моя дочка дуже хвора, я боюся, що вона помре. Вилікуй мою дочку!» Ісус погодився. Але навколо Нього було так багато народу, що Він ледве пробирався крізь натовп. Раптом Ісус зупинився і запитав: «Хто доторкнувся до Мене?» Ніхто не відповів. Але Ісус знав, хто підійшов і доторкнувся до Нього.

Річ у тім, що серед людей, які товпилися навколо Нього, була жінка, яка вже дуже давно хворіла. Лікарі не могли їй допомогти, тому, коли Ісус вийшов на берег, вона підійшла до Нього і доторкнулася до поли Його плаща. Жінка вірила, що це їй допоможе. І сталося чудо: жінка видужала. Це сталося тому, що вона вірила в Ісуса. Але коли Ісус запитав: «Хто доторкнувся до Мене?», жінка промовчала і не відповіла. «Учителю! — відповів тоді один із учнів Ісуса, Петро. — Тут так багато народу, всі штовхаються. Хіба можна в такому штовханню знати, хто доторкнувся до Тебе?» Але Ісус відповів: «Я знаю, що хтось доторкнувся до Мене. Я відчув силу, яка вийшла із Мене». Це була та сила, яка вилікувала жінку. Почувши слова Ісуса, перелякана жінка підійшла до Ісуса і розповіла Йому все. Вона розповіла, що вже давно хворіє, і що лікарі не могли їй допомогти, тому вона вирішила підійти до Ісуса і доторкнутися до Його плаща. Жінка розповіла про те, що як тільки вона доторкнулась до плаща, вона відразу ж видужала. Вислухаши її, Ісус сказав: «Віра твоя врятувала тебе. Іди з миром!»

Поки Ісус розмовляв із жінкою, до Яіра підійшов слуга і сказав: «Дочка твоя померла. Не турбуй Ісуса, Він вже не може допомогти їй». Але Ісус почув це, сказав Яіру: «Не бійся! Віруй, і станеться чудо». Потім разом із Своїми учнями Він пішов до дому Яіра. Люди чули всю розмову і також пішли за Ісусом, щоб подивитися, що Він буде робити. Підійшовши до дому Яіра, Ісус разом з Петром, Іваном і Яковом увійшли в дім, залишивши інших чекати на вулиці. В домі навколо ліжка дівчинки стояли родичі і слуги, всі плакали. Ісус сказав: «Не плачте! Дівчинка не вмер...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.
Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022718 секунд !