Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Воскресіння дочки Яіра
Сторінки: 1 2

Воскресіння дочки Яіра
Ісус разом зі своїми учнями прийшов до Капернауму. Багато народу стояло на березі моря і чекало Його. Всі хотіли знати, що буде робити Ісус, що Він їм скаже.

Ісус вийшов на берег, і люди оточили Його. Серед цих людей був чоловік на ім'я Яір. Він був начальником синагоги. Синагога — це єврейська церква, і Яір був найголовнішим чоловіком у ній. Але тепер його вигляд був дуже розгублений і переляканий. Справа в тому, що у Яіра була дванадцятилітня дочка, яка тяжко захворіла. Тому, підійшовши до Ісуса, Яір упав перед Ним на коліна і став просити: «Господи, увійди в дім мій! Моя дочка дуже хвора, я боюся, що вона помре. Вилікуй мою дочку!» Ісус погодився. Але навколо Нього було так багато народу, що Він ледве пробирався крізь натовп. Раптом Ісус зупинився і запитав: «Хто доторкнувся до Мене?» Ніхто не відповів. Але Ісус знав, хто підійшов і доторкнувся до Нього.

Річ у тім, що серед людей, які товпилися навколо Нього, була жінка, яка вже дуже давно хворіла. Лікарі не могли їй допомогти, тому, коли Ісус вийшов на берег, вона підійшла до Нього і доторкнулася до поли Його плаща. Жінка вірила, що це їй допоможе. І сталося чудо: жінка видужала. Це сталося тому, що вона вірила в Ісуса. Але коли Ісус запитав: «Хто доторкнувся до Мене?», жінка промовчала і не відповіла. «Учителю! — відповів тоді один із учнів Ісуса, Петро. — Тут так багато народу, всі штовхаються. Хіба можна в такому штовханню знати, хто доторкнувся до Тебе?» Але Ісус відповів: «Я знаю, що хтось доторкнувся до Мене. Я відчув силу, яка вийшла із Мене». Це була та сила, яка вилікувала жінку. Почувши слова Ісуса, перелякана жінка підійшла до Ісуса і розповіла Йому все. Вона розповіла, що вже давно хворіє, і що лікарі не могли їй допомогти, тому вона вирішила підійти до Ісуса і доторкнутися до Його плаща. Жінка розповіла про те, що як тільки вона доторкнулась до плаща, вона відразу ж видужала. Вислухаши її, Ісус сказав: «Віра твоя врятувала тебе. Іди з миром!»

Поки Ісус розмовляв із жінкою, до Яіра підійшов слуга і сказав: «Дочка твоя померла. Не турбуй Ісуса, Він вже не може допомогти їй». Але Ісус почув це, сказав Яіру: «Не бійся! Віруй, і станеться чудо». Потім разом із Своїми учнями Він пішов до дому Яіра. Люди чули всю розмову і також пішли за Ісусом, щоб подивитися, що Він буде робити. Підійшовши до дому Яіра, Ісус разом з Петром, Іваном і Яковом увійшли в дім, залишивши інших чекати на вулиці. В домі навколо ліжка дівчинки стояли родичі і слуги, всі плакали. Ісус сказав: «Не плачте! Дівчинка не вмер...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.
Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019520 секунд !