Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Воскресіння дочки Яіра
Сторінки: 1 2

Воскресіння дочки Яіра
Ісус разом зі своїми учнями прийшов до Капернауму. Багато народу стояло на березі моря і чекало Його. Всі хотіли знати, що буде робити Ісус, що Він їм скаже.

Ісус вийшов на берег, і люди оточили Його. Серед цих людей був чоловік на ім'я Яір. Він був начальником синагоги. Синагога — це єврейська церква, і Яір був найголовнішим чоловіком у ній. Але тепер його вигляд був дуже розгублений і переляканий. Справа в тому, що у Яіра була дванадцятилітня дочка, яка тяжко захворіла. Тому, підійшовши до Ісуса, Яір упав перед Ним на коліна і став просити: «Господи, увійди в дім мій! Моя дочка дуже хвора, я боюся, що вона помре. Вилікуй мою дочку!» Ісус погодився. Але навколо Нього було так багато народу, що Він ледве пробирався крізь натовп. Раптом Ісус зупинився і запитав: «Хто доторкнувся до Мене?» Ніхто не відповів. Але Ісус знав, хто підійшов і доторкнувся до Нього.

Річ у тім, що серед людей, які товпилися навколо Нього, була жінка, яка вже дуже давно хворіла. Лікарі не могли їй допомогти, тому, коли Ісус вийшов на берег, вона підійшла до Нього і доторкнулася до поли Його плаща. Жінка вірила, що це їй допоможе. І сталося чудо: жінка видужала. Це сталося тому, що вона вірила в Ісуса. Але коли Ісус запитав: «Хто доторкнувся до Мене?», жінка промовчала і не відповіла. «Учителю! — відповів тоді один із учнів Ісуса, Петро. — Тут так багато народу, всі штовхаються. Хіба можна в такому штовханню знати, хто доторкнувся до Тебе?» Але Ісус відповів: «Я знаю, що хтось доторкнувся до Мене. Я відчув силу, яка вийшла із Мене». Це була та сила, яка вилікувала жінку. Почувши слова Ісуса, перелякана жінка підійшла до Ісуса і розповіла Йому все. Вона розповіла, що вже давно хворіє, і що лікарі не могли їй допомогти, тому вона вирішила підійти до Ісуса і доторкнутися до Його плаща. Жінка розповіла про те, що як тільки вона доторкнулась до плаща, вона відразу ж видужала. Вислухаши її, Ісус сказав: «Віра твоя врятувала тебе. Іди з миром!»

Поки Ісус розмовляв із жінкою, до Яіра підійшов слуга і сказав: «Дочка твоя померла. Не турбуй Ісуса, Він вже не може допомогти їй». Але Ісус почув це, сказав Яіру: «Не бійся! Віруй, і станеться чудо». Потім разом із Своїми учнями Він пішов до дому Яіра. Люди чули всю розмову і також пішли за Ісусом, щоб подивитися, що Він буде робити. Підійшовши до дому Яіра, Ісус разом з Петром, Іваном і Яковом увійшли в дім, залишивши інших чекати на вулиці. В домі навколо ліжка дівчинки стояли родичі і слуги, всі плакали. Ісус сказав: «Не плачте! Дівчинка не вмер...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.
Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.
Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017911 секунд !