Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Дванадцять апостолів
Сторінки: 1 2

Дванадцять апостолів
Луки 6:12-19

Ісус мав багато учнів. Всі, хто любив слухати Його, а також всі, хто був відданим Йому, називалися Його учнями. Однак, не всі ці люди постійно перебували з Христом.

Господь забажав мати при Собі дванадцять учнів, щоб постійно навчати їх. Ісус вибрав їх Сам. До обрання Він всю ніч молився Своєму Господові — Отцю Небесному. Цілісіньку ніч Він залишався насамоті. На світанку Він покликав на гору Своїх учнів. Коли вони прийшли, то Він вибрав серед них лише дванадцять, котрих і назвав «Апостолами». Слово «апостол» означає «посланий». Вони повинні були знаходитися повсякчас з Ним, доки Він їх не пошле проповідувати.

Ось їхні імена: передусім я назву імена Андрія і брата його Симона. Симон мав ще одне ім'я — Петро, що означає «камінь». Це ім'я йому дав Ісус, коли Симон і Андрій були ще риболовами. Далі я вам назву двох інших братів — Якова і Івана, синів Заведеєвих. Вони також були риболовами, і рибалили разом з Симоном і Андрієм.

Також були ще два брати — Яків і Юда; згодом вони написали два листи, які ви можете в Біблії знайти: вони називаються «Листами святих апостолів Якова і Юди».

Отже, я назвав вам уже шість апостолів. Інші шість не були братами. Один Апостол називався Матвієм, званий Левієм. Одного разу, коли він сидів на березі озера, збираючи з подорожніх мито, він почув голос Ісуса: «Іди за Мною». Той залишив все і пішов слідом за Ісусом. Господь вибрав його апостолом. Пізніше він написав історію земного життя Ісуса, звану Євангелією або ж благовістям згідно Матвія.

І Фому Господь вибрав апостолом. Коли згодом Господь Ісус помер і потім воскрес, Фома довго ще не міг повірити цьому.

Пилип, дев'ятий апостол, теж сумнівався, що Ісус може нагодувати силу-силенну народу п'ятьма хлібами. Був ще апостол Варфоломій, його також називали Нафанаїлом, його бачив Ісус на молитві під фіговим деревом; це був друг Пилипа.

Одинадцятого апостола звали Симоном, так як і Петра, брата Андрія. Але цього Симона називали ще Кананітом, тому що він був родом з Канів, де Ісус перетворив воду на вино.

Дванадцятого апостола називали Юдою Іскаріотом, котрий згодом зрадив Ісуса і видав Його ворогам. Він служив сатані, виконуючи його бажання, і Ісус про це знав. Однак і його Господь вибрав апостолом. Краще для нього було б ніколи не народжуватися на світ.

Ось імена всіх дванадцять апостолів:

Симон-Петро і Андрій — брати рибалки,

Яків і Іван — брати риболови,

Яків і Юда — брати, котрі написали два Послання.

Матвій ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.


Рут, жінка з країни Моав
Ноомі та Рут повернулися до Ізраїлю. Обидві жінки були бідними. Рут ходила збирати колоски на поле Боаза, який був дуже добрим до неї, хоч вона прийшла з країни Моав. Згодом вони одружилися, а Рут народила синів, у роді яких пізніше народився Давид.
Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.
Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024242 секунд !