Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Дванадцять апостолів"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Дванадцять апостолів
Сторінки: 1 2

Дванадцять апостолів
Луки 6:12-19

Ісус мав багато учнів. Всі, хто любив слухати Його, а також всі, хто був відданим Йому, називалися Його учнями. Однак, не всі ці люди постійно перебували з Христом.

Господь забажав мати при Собі дванадцять учнів, щоб постійно навчати їх. Ісус вибрав їх Сам. До обрання Він всю ніч молився Своєму Господові — Отцю Небесному. Цілісіньку ніч Він залишався насамоті. На світанку Він покликав на гору Своїх учнів. Коли вони прийшли, то Він вибрав серед них лише дванадцять, котрих і назвав «Апостолами». Слово «апостол» означає «посланий». Вони повинні були знаходитися повсякчас з Ним, доки Він їх не пошле проповідувати.

Ось їхні імена: передусім я назву імена Андрія і брата його Симона. Симон мав ще одне ім'я — Петро, що означає «камінь». Це ім'я йому дав Ісус, коли Симон і Андрій були ще риболовами. Далі я вам назву двох інших братів — Якова і Івана, синів Заведеєвих. Вони також були риболовами, і рибалили разом з Симоном і Андрієм.

Також були ще два брати — Яків і Юда; згодом вони написали два листи, які ви можете в Біблії знайти: вони називаються «Листами святих апостолів Якова і Юди».

Отже, я назвав вам уже шість апостолів. Інші шість не були братами. Один Апостол називався Матвієм, званий Левієм. Одного разу, коли він сидів на березі озера, збираючи з подорожніх мито, він почув голос Ісуса: «Іди за Мною». Той залишив все і пішов слідом за Ісусом. Господь вибрав його апостолом. Пізніше він написав історію земного життя Ісуса, звану Євангелією або ж благовістям згідно Матвія.

І Фому Господь вибрав апостолом. Коли згодом Господь Ісус помер і потім воскрес, Фома довго ще не міг повірити цьому.

Пилип, дев'ятий апостол, теж сумнівався, що Ісус може нагодувати силу-силенну народу п'ятьма хлібами. Був ще апостол Варфоломій, його також називали Нафанаїлом, його бачив Ісус на молитві під фіговим деревом; це був друг Пилипа.

Одинадцятого апостола звали Симоном, так як і Петра, брата Андрія. Але цього Симона називали ще Кананітом, тому що він був родом з Канів, де Ісус перетворив воду на вино.

Дванадцятого апостола називали Юдою Іскаріотом, котрий згодом зрадив Ісуса і видав Його ворогам. Він служив сатані, виконуючи його бажання, і Ісус про це знав. Однак і його Господь вибрав апостолом. Краще для нього було б ніколи не народжуватися на світ.

Ось імена всіх дванадцять апостолів:

Симон-Петро і Андрій — брати рибалки,

Яків і Іван — брати риболови,

Яків і Юда — брати, котрі написали два Послання.

Матвій ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.
Вигнання з дому
Агар народжує сина, якого називають Ізмаїлом. Ізмаїл не любив Бога. Сара народжує обіцяного сина Ісаака. Ізмаїл недолюблює бгата та глузує з нього. Сарра вмовляє Авраама вигнати Агар та її сина. Ангел каже Аврааму послухати поради Сарри.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023126 секунд !