Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Дванадцять апостолів
Сторінки: 1 2

Дванадцять апостолів
Луки 6:12-19

Ісус мав багато учнів. Всі, хто любив слухати Його, а також всі, хто був відданим Йому, називалися Його учнями. Однак, не всі ці люди постійно перебували з Христом.

Господь забажав мати при Собі дванадцять учнів, щоб постійно навчати їх. Ісус вибрав їх Сам. До обрання Він всю ніч молився Своєму Господові — Отцю Небесному. Цілісіньку ніч Він залишався насамоті. На світанку Він покликав на гору Своїх учнів. Коли вони прийшли, то Він вибрав серед них лише дванадцять, котрих і назвав «Апостолами». Слово «апостол» означає «посланий». Вони повинні були знаходитися повсякчас з Ним, доки Він їх не пошле проповідувати.

Ось їхні імена: передусім я назву імена Андрія і брата його Симона. Симон мав ще одне ім'я — Петро, що означає «камінь». Це ім'я йому дав Ісус, коли Симон і Андрій були ще риболовами. Далі я вам назву двох інших братів — Якова і Івана, синів Заведеєвих. Вони також були риболовами, і рибалили разом з Симоном і Андрієм.

Також були ще два брати — Яків і Юда; згодом вони написали два листи, які ви можете в Біблії знайти: вони називаються «Листами святих апостолів Якова і Юди».

Отже, я назвав вам уже шість апостолів. Інші шість не були братами. Один Апостол називався Матвієм, званий Левієм. Одного разу, коли він сидів на березі озера, збираючи з подорожніх мито, він почув голос Ісуса: «Іди за Мною». Той залишив все і пішов слідом за Ісусом. Господь вибрав його апостолом. Пізніше він написав історію земного життя Ісуса, звану Євангелією або ж благовістям згідно Матвія.

І Фому Господь вибрав апостолом. Коли згодом Господь Ісус помер і потім воскрес, Фома довго ще не міг повірити цьому.

Пилип, дев'ятий апостол, теж сумнівався, що Ісус може нагодувати силу-силенну народу п'ятьма хлібами. Був ще апостол Варфоломій, його також називали Нафанаїлом, його бачив Ісус на молитві під фіговим деревом; це був друг Пилипа.

Одинадцятого апостола звали Симоном, так як і Петра, брата Андрія. Але цього Симона називали ще Кананітом, тому що він був родом з Канів, де Ісус перетворив воду на вино.

Дванадцятого апостола називали Юдою Іскаріотом, котрий згодом зрадив Ісуса і видав Його ворогам. Він служив сатані, виконуючи його бажання, і Ісус про це знав. Однак і його Господь вибрав апостолом. Краще для нього було б ніколи не народжуватися на світ.

Ось імена всіх дванадцять апостолів:

Симон-Петро і Андрій — брати рибалки,

Яків і Іван — брати риболови,

Яків і Юда — брати, котрі написали два Послання.

Матвій ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.
Палаючий терновий кущ
Мойсей утік від фараона, оженився, але пізніше згадав, що хотів вивести народ Ізраїля з Єгипту. Одного разу Мойсей пас овець і побачив палаючий кущ. Там Бог сказав йому, щоб він вивів ізраїльтян. Як доказ, що він - від Бога - Мойсей показав їм чуда.


Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.


Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024831 секунд !