Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Учні Івана"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Учні Івана

Луки 7:16-34

Учні Івана часто відвідували його у в'язниці. Одного разу вони прийшли до Івана і розповіли йому, що Господь повернув до життя сина вдови, котрого вже несли ховати.

Самі учні не бачили тих чудес, вони лише чули про них. Тому Іван порадив їм піти і подивитися, як саме Ісус творить чудеса: для того, щоб це примусило їх визнати Ісуса Сином Божим. Проте Іван послав лише двох учнів в Галілею, туди, де перебував Ісус, щоб вони запитали Його, чи справді Він є Спасителем, Котрого Бог послав у цей світ. В'язниця знаходилася поблизу Мертвого моря; звідти було далеко до Галілейського моря.

Два посланці прийшли нарешті до Ісуса. Вони знайшли Його поміж хворими, кривими і сліпими. Підійшовши до Нього, вони сказали: «Іван Хреститель послав нас до Тебе запитати, чи Ти є Той, Котрому належить прийти, чи нам чекати на іншого?»

А саме тоді багатьох уздоровив був Він від недугів і мук, і від духів злих, і сліпим багатьом повернув зір.

Ісус сказав їм: «Ідіть і скажіть Івану, що ви бачили і чули: сліпі починають бачити, криві випростовуються, прокажені очищені, глухі чують, мертві воскресають і вбогі благовістять».

Учні Івана повернулися у в'язницю до Івана. Вони розповіли йому про все, що бачили і чули. Іван не здивувався цим новинам, тому що він знав і знав напевно, що Ісус це Син Божий, Котрий міг творити все, що бажав; він хотів, щоб його учні повірили в Ісуса.

Коли учні Івана пішли, то Ісус почав звеличувати Івана, кажучи: «Ніколи ще на землі не було чоловіка величнішого за Івана Хрестителя. Проте, незважаючи на це, фарисеї говорили, що в Іванові знаходиться біс, а за нашого Господа Ісуса говорили, що це такий чоловік, котрий любить їсти і пити з грішниками. Ця остання думка була правильною: Ісус ненавидів гріх, але Він був Другом грішних, за яких віддав Своє життя, Друг, завжди рятуючий.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021951 секунд !