Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Учні Івана

Луки 7:16-34

Учні Івана часто відвідували його у в'язниці. Одного разу вони прийшли до Івана і розповіли йому, що Господь повернув до життя сина вдови, котрого вже несли ховати.

Самі учні не бачили тих чудес, вони лише чули про них. Тому Іван порадив їм піти і подивитися, як саме Ісус творить чудеса: для того, щоб це примусило їх визнати Ісуса Сином Божим. Проте Іван послав лише двох учнів в Галілею, туди, де перебував Ісус, щоб вони запитали Його, чи справді Він є Спасителем, Котрого Бог послав у цей світ. В'язниця знаходилася поблизу Мертвого моря; звідти було далеко до Галілейського моря.

Два посланці прийшли нарешті до Ісуса. Вони знайшли Його поміж хворими, кривими і сліпими. Підійшовши до Нього, вони сказали: «Іван Хреститель послав нас до Тебе запитати, чи Ти є Той, Котрому належить прийти, чи нам чекати на іншого?»

А саме тоді багатьох уздоровив був Він від недугів і мук, і від духів злих, і сліпим багатьом повернув зір.

Ісус сказав їм: «Ідіть і скажіть Івану, що ви бачили і чули: сліпі починають бачити, криві випростовуються, прокажені очищені, глухі чують, мертві воскресають і вбогі благовістять».

Учні Івана повернулися у в'язницю до Івана. Вони розповіли йому про все, що бачили і чули. Іван не здивувався цим новинам, тому що він знав і знав напевно, що Ісус це Син Божий, Котрий міг творити все, що бажав; він хотів, щоб його учні повірили в Ісуса.

Коли учні Івана пішли, то Ісус почав звеличувати Івана, кажучи: «Ніколи ще на землі не було чоловіка величнішого за Івана Хрестителя. Проте, незважаючи на це, фарисеї говорили, що в Іванові знаходиться біс, а за нашого Господа Ісуса говорили, що це такий чоловік, котрий любить їсти і пити з грішниками. Ця остання думка була правильною: Ісус ненавидів гріх, але Він був Другом грішних, за яких віддав Своє життя, Друг, завжди рятуючий.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.


Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.


Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Звільнення
Одного разу наснилися фараонові два сни про сім колосків та 7 корів, але ніхто не міг розтлумачити сни. Тоді чашник згадав про Йосифа, котрий розтлумачив сон фараона, а фараон зробив його головним над усіма. Лише фараон був вищим за Йосифа престолом.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021998 секунд !