Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Ірод - вбивця"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ірод - вбивця
Сторінки: 1 2

Марка 6:21-29

Іван Хреститель так і не вийшов із в'язниці: він там помер. Причиною його смерті була Іродіада. Це було так: одного разу, в день свого народження, Ірод влаштував банкет. Запрошених там було дуже багато.

Іродіада не була присутня на банкеті, тому що жінки на той час в таких святах участі не брали, але була в домі під час тих гульбищ. Коли Ірод бенкетував зі своїми гостями, до зали увійшла дочка Іродіади, племінниця Ірода.

Вона почала танцювати перед бенкетуючими, розв'язно і впевнено, тому що її мати виховала дочку так, що та аніскільки не бентежилася і любила, щоб її всі хвалили. Гості були захоплені юною танцюристкою, а особливо ж утішався нею Ірод. Він вирішив нагородити її і запитав її, що вона хоче. «Прохай у мене, — сказав Ірод, — все, що ти хочеш, і я тобі дам, навіть половину свого царства». Звичайно, що Ірод і не думав давати їй половину царства: він просто так це говорив.

Дівчинка не знала, що ж їй попрохати в Ірода, тому вона побігла порадитися з мамою Іродіадою. Звичайно, що вона добре зробила, що пішла запитатися маму, але бідна дівчинка мала погану маму. Дівчинка все розповіла своїй матері. «Дитино моя, — сказала Іродіада, — попрохай Ірода зараз же дати тобі на тарелі голову Івана Хрестителя». Хоча дочка Іродіади була ще дитиною, але вона повинна була пам'ятати, що це гріх вбивати святого пророка, але вона послухала свою маму, поквапливо повернулася до зали і сказала Іродові: «Хочу, щоб ти зараз же дав мені на тарелі голову Івана Хрестителя». Ірод зажурився, почувши таке прохання, він аж ніяк не міг передбачити, що дівчинка попрохає таке. Він спочатку вирішив відмовити їй, але не наважився, тому що налякався, щоб гості його не осудили за те, що він порушив свою обіцянку. Ірод боявся глузувань своїх вельмож більше, аніж Господа.

Ірод послав за своїм зброєносцем, з таким дорученням, щоб той відрубав голову Івану Хрестителю і негайно приніс йому на тарелі; ось яке жахливе діло повинен був робити зброєносець. Посланець пішов і відсік мечем голову Івану Хрестителю у в'язниці. Голова Івана Хрестителя ще й не встигла покритися сивим волоссям, тому що життя його обірвалося в розквіті сил. Він тепер полинув на небо до Бога, щоб там очікувати Святого Агнця Божого, Котрому належало невдовзі постраждати на хресті за гріхи всього людства. Зброєносець поклав залиту кров'ю голову Івана Хрестителя на тарель і віддав її дівчинці, дочці Іродіади. Бідна дівчинка віднесла цей страшний подарунок своїй жорстокій матері. Лиха жінка зра...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021675 секунд !