Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Розлютовані злі люди"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Розлютовані злі люди
Сторінки: 1 2

Марка 4:36-41; 5:1-21

Одного вечора Ісус увійшов до човна з учнями Своїми та сказав їм: «Попливемо на той бік». Ісус бажав відпустити народ, що тіснив Його зі всіх боків; Ісус повчав народ цілісінький день.

Коли Ісус перепливав уночі озером з учнями, зірвалася буря і човен почала заливати вода. Ісус спав на кормі човна. Учні збудили Його, кажучи: «Вчителю, зглянься над нами, бо ми гинемо, невже Тобі байдуже?!» Ісус встав, заборонив вітру буяти і наказав морю: «Замовчи, перестань!», і негайно вітер вщух, море заспокоїлося і настала велика тиша.

Учні, побачивши таке чудо, настрашилися неймовірно, промовляючи один до одного: «Хто ж Він такий, що і вітер, і море підкоряються Йому?» Лише на світанку вони досягли протилежного берега моря. Берег був стрімкий. Тут вони зустріли самотнього чоловіка, полоненого нечистим духом, котрий зробив цю людину дикою і лютою. Він не мешкав у домі, але блукав в горах і по печерах, там де ховали мертвих. Побачивши Ісуса, здичавілий чоловік уклонився Йому до землі і заволав несамовито: «Що Тобі до мене, Ісусе, Сину Божий?! Не муч мене». Ісус відповів: «Скажи своє ім'я і чоловік той відповів: «Моє ім'я — легіон». Слово «легіон» означало «багато». Ця людина була вмістилищем багатьох бісів, хоча один поміж ними був старшим. Коли ж Ісус наказав бісам залишити нещасного чоловіка, то вони попрохали в Нього дозволу увійти в свиней, що паслися на стрімких схилах. Ісус дозволив їм це, сказавши: «Увійдіть!» Біси люблять кого-небудь мордувати, і, коли їм не вдається заподіяти зло людям, то вони намагаються чимось зашкодити тваринам. Вийшовши з чоловіка, біси увійшли в свиней.

Свиней було близько двох тисяч, стільки ж було і нечистих духів, тому всі свині оскаженіли і кинулися з кручі в море, де всі разом і потонули. Свинопаси дуже налякалися, побачивши загибель свиней. Вони побігли до міста і розповіли мешканцям його про все, що трапилося. Великий натовп оточив Ісуса. Вони знайшли його на відпочинку, який мав бесіду з колишнім біснуватим, вже переодягненим друзями своїми в пристойний одяг, і при здоровому розумі.

Народ зовсім не зрадів, що нещасний чоловік, біснуватий, став здоровий: це лише налякало їх. Можливо, вони боялися, щоб з гуртами їхньої худоби не трапилося подібного до того, що сталося зі свиньми. У всякому разі вони почали прохати Ісуса залишити їх. Ісус завжди покірливо йшов, коли хто-небудь гнав Його, тому і тепер Він пішов до човна. Колишній біснуватий пішов слідом за Ним, благаючи дозволу залишитися з Ним. Од...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.026817 секунд !