Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Розлютовані злі люди
Сторінки: 1 2

Марка 4:36-41; 5:1-21

Одного вечора Ісус увійшов до човна з учнями Своїми та сказав їм: «Попливемо на той бік». Ісус бажав відпустити народ, що тіснив Його зі всіх боків; Ісус повчав народ цілісінький день.

Коли Ісус перепливав уночі озером з учнями, зірвалася буря і човен почала заливати вода. Ісус спав на кормі човна. Учні збудили Його, кажучи: «Вчителю, зглянься над нами, бо ми гинемо, невже Тобі байдуже?!» Ісус встав, заборонив вітру буяти і наказав морю: «Замовчи, перестань!», і негайно вітер вщух, море заспокоїлося і настала велика тиша.

Учні, побачивши таке чудо, настрашилися неймовірно, промовляючи один до одного: «Хто ж Він такий, що і вітер, і море підкоряються Йому?» Лише на світанку вони досягли протилежного берега моря. Берег був стрімкий. Тут вони зустріли самотнього чоловіка, полоненого нечистим духом, котрий зробив цю людину дикою і лютою. Він не мешкав у домі, але блукав в горах і по печерах, там де ховали мертвих. Побачивши Ісуса, здичавілий чоловік уклонився Йому до землі і заволав несамовито: «Що Тобі до мене, Ісусе, Сину Божий?! Не муч мене». Ісус відповів: «Скажи своє ім'я і чоловік той відповів: «Моє ім'я — легіон». Слово «легіон» означало «багато». Ця людина була вмістилищем багатьох бісів, хоча один поміж ними був старшим. Коли ж Ісус наказав бісам залишити нещасного чоловіка, то вони попрохали в Нього дозволу увійти в свиней, що паслися на стрімких схилах. Ісус дозволив їм це, сказавши: «Увійдіть!» Біси люблять кого-небудь мордувати, і, коли їм не вдається заподіяти зло людям, то вони намагаються чимось зашкодити тваринам. Вийшовши з чоловіка, біси увійшли в свиней.

Свиней було близько двох тисяч, стільки ж було і нечистих духів, тому всі свині оскаженіли і кинулися з кручі в море, де всі разом і потонули. Свинопаси дуже налякалися, побачивши загибель свиней. Вони побігли до міста і розповіли мешканцям його про все, що трапилося. Великий натовп оточив Ісуса. Вони знайшли його на відпочинку, який мав бесіду з колишнім біснуватим, вже переодягненим друзями своїми в пристойний одяг, і при здоровому розумі.

Народ зовсім не зрадів, що нещасний чоловік, біснуватий, став здоровий: це лише налякало їх. Можливо, вони боялися, щоб з гуртами їхньої худоби не трапилося подібного до того, що сталося зі свиньми. У всякому разі вони почали прохати Ісуса залишити їх. Ісус завжди покірливо йшов, коли хто-небудь гнав Його, тому і тепер Він пішов до човна. Колишній біснуватий пішов слідом за Ним, благаючи дозволу залишитися з Ним. Од...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.
Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022755 секунд !