Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Розлютовані злі люди
Сторінки: 1 2

Марка 4:36-41; 5:1-21

Одного вечора Ісус увійшов до човна з учнями Своїми та сказав їм: «Попливемо на той бік». Ісус бажав відпустити народ, що тіснив Його зі всіх боків; Ісус повчав народ цілісінький день.

Коли Ісус перепливав уночі озером з учнями, зірвалася буря і човен почала заливати вода. Ісус спав на кормі човна. Учні збудили Його, кажучи: «Вчителю, зглянься над нами, бо ми гинемо, невже Тобі байдуже?!» Ісус встав, заборонив вітру буяти і наказав морю: «Замовчи, перестань!», і негайно вітер вщух, море заспокоїлося і настала велика тиша.

Учні, побачивши таке чудо, настрашилися неймовірно, промовляючи один до одного: «Хто ж Він такий, що і вітер, і море підкоряються Йому?» Лише на світанку вони досягли протилежного берега моря. Берег був стрімкий. Тут вони зустріли самотнього чоловіка, полоненого нечистим духом, котрий зробив цю людину дикою і лютою. Він не мешкав у домі, але блукав в горах і по печерах, там де ховали мертвих. Побачивши Ісуса, здичавілий чоловік уклонився Йому до землі і заволав несамовито: «Що Тобі до мене, Ісусе, Сину Божий?! Не муч мене». Ісус відповів: «Скажи своє ім'я і чоловік той відповів: «Моє ім'я — легіон». Слово «легіон» означало «багато». Ця людина була вмістилищем багатьох бісів, хоча один поміж ними був старшим. Коли ж Ісус наказав бісам залишити нещасного чоловіка, то вони попрохали в Нього дозволу увійти в свиней, що паслися на стрімких схилах. Ісус дозволив їм це, сказавши: «Увійдіть!» Біси люблять кого-небудь мордувати, і, коли їм не вдається заподіяти зло людям, то вони намагаються чимось зашкодити тваринам. Вийшовши з чоловіка, біси увійшли в свиней.

Свиней було близько двох тисяч, стільки ж було і нечистих духів, тому всі свині оскаженіли і кинулися з кручі в море, де всі разом і потонули. Свинопаси дуже налякалися, побачивши загибель свиней. Вони побігли до міста і розповіли мешканцям його про все, що трапилося. Великий натовп оточив Ісуса. Вони знайшли його на відпочинку, який мав бесіду з колишнім біснуватим, вже переодягненим друзями своїми в пристойний одяг, і при здоровому розумі.

Народ зовсім не зрадів, що нещасний чоловік, біснуватий, став здоровий: це лише налякало їх. Можливо, вони боялися, щоб з гуртами їхньої худоби не трапилося подібного до того, що сталося зі свиньми. У всякому разі вони почали прохати Ісуса залишити їх. Ісус завжди покірливо йшов, коли хто-небудь гнав Його, тому і тепер Він пішов до човна. Колишній біснуватий пішов слідом за Ним, благаючи дозволу залишитися з Ним. Од...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.
Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.


Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.


Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023288 секунд !