Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Поява апостольського благовістя

Матв. 9:35, Марка 6:7-16, 30-45

Перейшовши на другий бік озера, Ісус зустрів натовп людей, який з радістю очікував на Нього. Хоча деякі люди гнали Його і переслідували, інші бажали бачити Ісуса і чути Його. Проте Ісус не залишався довго на одному місці. Він ішов містами і селами, навчаючи в синагогах, проповідуючи Євангелію Царства і уздоровлюючи будь-яку хворобу та недугу людську.

Ірод мав чудовий палац на березі озера. Його прислужники прийшли до нього і розповіли йому про всі чудеса, які творив Ісус. Тоді Ірод згадав за Івана Хрестителя, котрому він відтяв голову; він почав побоюватися, чи не воскрес Іван з мертвих і чи не взяв він собі нове ім'я — Ісус. Хоч Іван не творив ніяких чудес, Ірод запевняв себе, що той почав творити їх, коли воскрес із мертвих. У зв'язку з цим Ірод відповів своїм прислужникам: «Це Іван, котрому я відрубав голову, він воскрес з мертвих».

Іродові хотілося бачити Ісуса, щоб переконатися, чи це Іван. Проте гордість заважала йому піти до Ісуса. Важко було в нього на серці, коли він згадував про свій злочин, та справжнього каяття в його серці не відбулося.

Ісус покликав до Себе апостолів і послав їх проповідувати жителям різних міст і сіл. Він посилав їх не по одному, а по два. Ісус знав добре, що це дуже втішно мати друга, йдучи до незнайомого міста, до чужих людей. Ми не знаємо, як саме були паровані апостоли, котрих Ісус послав на проповідь. Можливо, що Петро пішов зі своїм братом Андрієм, може, із своїм другом Іваном. Пилип, можливо, із своїм другом Нафанаїлом, відомим під іменем Варфоломія. Кому ж довелося піти з Юдою Іскаріотом? Ніхто з Апостолів тоді ще не знав, що Юда зрадить Ісуса.

Посилаючи Апостолів проповідувати, Ісус дав їм владу над нечистими духами, силу чудотворення і навіть силу воскрешати мертвих. Вони не брали з собою нічого, крім палиці, не мали вони ні мішків із хлібом, ні гаманців із грішми, тому що Ісус обіцяв їм, що Він прихилить серця багатьох людей до них, котрі дадуть їм необхідну їжу і одяг під час подорожі.

І пішли апостоли, проповідуючи каяття і виявляючи чудеса. Так вони пройшли багато міст і повернулися до Ісуса, розповідаючи Йому, що вони зробили.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.
Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022233 секунд !