Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Випробування Авраамової любові до Бога
Сторінки: 1 2

Авраам зі своїм єдиним сином ідуть робити жертву Богові, проте син не знає, що Бог попросив Авраама пожертвувати для нього свого сина, щоб перевірити Авраамову віру.
Бут. 22

Нарешті Ісаак виріс. Він поселився у своєму шатрі, окремо від батька. Всі троє вони любили Бога і любили одне одного. Це була щаслива сім'я. Ви вже знаєте, що Авраам був людиною багатою — він мав багато всякого добра. Але серце його дорожило тільки одним скарбом. Яким саме? Сином його, улюбленим сином його Ісааком. Авраам любив його понад усе. Але Бога Авраам любив сильніше.

Бог забажав випробувати, чи любить Його Авраам понад усе на світі. Ви вже знаєте, що Авраам приносив Богові в жертву ягнят. І ось Бог сказав Авраамові: «Візьми свого сина, якого ти любиш, єдинородженого твого і принеси його в жертву на одній із гір, на яку Я вкажу тобі». Важко було Авраамові зробити це. Але він хотів виконати все, що йому Бог звелів, тому що Авраам любив Бога всім серцем своїм. Ось чому Авраам нарубав дров, поклав їх на віслюка і наказав двом своїм слугам йти за ним, і Ісаакові теж. Сарра залишилася вдома. Три дні йшли вони вчотирьох, нарешті прийшли до високої гори. Тут Авраам сказав слугам своїм: «Ви залишайтесь тут з віслюком, а я і син підемо туди поклонитися Богові». Він зняв дрова з віслюка і поклав їх на плечі сина. Потім він взяв з собою вогню і ножа і пішов на гору з Ісааком. Ісаак не знав, що батько хоче його принести в жертву, він думав, що батько принесе в жертву Богові ягня. Тому він сказав: «Отче!». Авраам відповів: «Ось я, сину мій!». Ісаак продовжував: «Ось вогонь і дрова, — а де ж ягня для жертви всеспалення?» — «Сину мій, — сказав Авраам, — Бог нагледить Собі ягня». Авраам не сказав, що Бог звелів йому принести в жертву сина Ісаака. Нарешті вони піднялися на верховину. Авраам взяв каміння і зробив з нього жертовника, потім зняв дрова з плечей Ісаака і поклав на жертовник. Тепер Ісаак зрозумів, хто повинен був замінити ягня. Авраам зав'язав руки і ноги Ісаакові мотузкою, якою були зв'язані дрова, і поклав сина свого на дрова жертовника. Коли Авраам уже взяв ножа і підняв руку, щоб зарізати сина свого, він раптом почув голос: «Аврааме! Аврааме!» Це Ангел Господній кликав до нього з неба, кажучи: «Не піднімай руки твоєї на підлітка і не роби над ним нічого, тому що тепер Бог знає, що ти любиш Його, і не пошкодував сина свого єдинородженого».

О, з якою радістю розв'язав Авраам мотузок і як він радів, що йому не потрібно було приносити в жертву сина свого. Цієї ж миті Авраам побачив позаду себе барана. Він пішов, взяв барана і приніс його в жертву Богові замість Ісаака. Авраам щиросердно дякував Богові за те, що Він повернув йому сина.

То...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.


Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.


Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.


Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023956 секунд !