Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ходіння по воді

Ходіння по воді
Матв. 14:22-26

Відправивши Своїх учнів, Ісус почав відпускати людей, які оточували Його. Деякі змушені були заночувати поміж зеленими горбами, інші в сусідніх селах, тому що всі поприходили здалеку.

Ісус так і не приліг тієї ночі, але пішов на гору помолитися Своєму Отцеві Небесному. Апостоли пропливли вже половину дороги і змушені були спустити вітрила, тому що здійнявся зустрічний вітер, такий сильний, що неможливо було рухатися вперед. Хвилі били об човен, і вітер був такий рвучкий, що вони налякалися і вже думали, що потонуть. О, як вони бажали тепер, щоб з ними був їхній Вчитель!

Хоча учні не бачили свого Наставника, Ісус бачив, як вони змагались в боротьбі з хвилями: ні морок ночі, ні чимала відстань не були перешкодою для Нього, ніщо не заважало Йому бачити їх. Коли буря вночі розлютувалася особливо, Ісус, не маючи човна, пішов просто по воді. Три чи чотири милі Він йшов через бурхливі і грізні запінені хвилі. Підійшовши до човна, Ісус не увійшов до нього, але зробив вигляд, що хоче проминути його. Учні помітили, що хтось іде по воді, але не могли розпізнати в темряві, хто ж це був; вони злякано вигукнули: «Це привид!» Вони мислили так тому, що людина не може йти по воді, вона обов'язково потоне.

Невдовзі, вони почули голос, знайомий голос, котрий промовляв: «Зберіться з думками і не лякайтеся, бо це Я!» Учні пізнали цей голос, і апостол Петро вигукнув: «Господи! Якщо це Ти, дозволь мені прийти до Тебе по воді!» Ісус відповів йому: «Іди!» Петро наважився вистрибнути з човна і зробив декілька кроків по розлютованих хвилях, але, побачивши жахливе розбурхане озеро, налякався і почав потопати. «Господи! Врятуй мене!» — закричав Петро. Ісус негайно простяг руку, підтримав його і ніжно сказав: «Маловірний, чому ти засумнівався?»

Потім Ісус і Петро, обидва увійшли до човна. Тієї ж миті вітер вщух. Учні підійшли і поклонилися Йому, сказавши: «Ти справді Син Божий».

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017563 секунд !