Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ходіння по воді

Ходіння по воді
Матв. 14:22-26

Відправивши Своїх учнів, Ісус почав відпускати людей, які оточували Його. Деякі змушені були заночувати поміж зеленими горбами, інші в сусідніх селах, тому що всі поприходили здалеку.

Ісус так і не приліг тієї ночі, але пішов на гору помолитися Своєму Отцеві Небесному. Апостоли пропливли вже половину дороги і змушені були спустити вітрила, тому що здійнявся зустрічний вітер, такий сильний, що неможливо було рухатися вперед. Хвилі били об човен, і вітер був такий рвучкий, що вони налякалися і вже думали, що потонуть. О, як вони бажали тепер, щоб з ними був їхній Вчитель!

Хоча учні не бачили свого Наставника, Ісус бачив, як вони змагались в боротьбі з хвилями: ні морок ночі, ні чимала відстань не були перешкодою для Нього, ніщо не заважало Йому бачити їх. Коли буря вночі розлютувалася особливо, Ісус, не маючи човна, пішов просто по воді. Три чи чотири милі Він йшов через бурхливі і грізні запінені хвилі. Підійшовши до човна, Ісус не увійшов до нього, але зробив вигляд, що хоче проминути його. Учні помітили, що хтось іде по воді, але не могли розпізнати в темряві, хто ж це був; вони злякано вигукнули: «Це привид!» Вони мислили так тому, що людина не може йти по воді, вона обов'язково потоне.

Невдовзі, вони почули голос, знайомий голос, котрий промовляв: «Зберіться з думками і не лякайтеся, бо це Я!» Учні пізнали цей голос, і апостол Петро вигукнув: «Господи! Якщо це Ти, дозволь мені прийти до Тебе по воді!» Ісус відповів йому: «Іди!» Петро наважився вистрибнути з човна і зробив декілька кроків по розлютованих хвилях, але, побачивши жахливе розбурхане озеро, налякався і почав потопати. «Господи! Врятуй мене!» — закричав Петро. Ісус негайно простяг руку, підтримав його і ніжно сказав: «Маловірний, чому ти засумнівався?»

Потім Ісус і Петро, обидва увійшли до човна. Тієї ж миті вітер вщух. Учні підійшли і поклонилися Йому, сказавши: «Ти справді Син Божий».

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.


Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.


Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.
В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021655 секунд !