Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Хліб життя
Сторінки: 1 2

Матв. 14:34-36, Ів. 6:22-71

Вранці Ісус і Його учні пристали до берега. Народ з радістю зустрів Його. Капернаум знаходився поблизу хатини Петрової, де мешкав Ісус, і всі знали Його. Люди, котрі побачили, що причалює човен, в якому був Ісус, передали це іншим, і невдовзі великий натовп людей, котрі посходилися з навколишніх міст і сіл, оточили Ісуса. Діти привели своїх сліпих батьків, матері принесли сюди своїх хворих дітей. Всі, хто лише торкався до краю одягу Ісуса, ставали здоровими. Люди, нагодовані напередодні Ісусом, проснулися на світанку, і ніде не могли знайти Його. Вони й гадки не мали, що Він переправився на той бік озера, тому що добре знали, що ніякого човна не було, окрім того, в якому відпливли Його учні. Вони не могли знати, що Ісус пішов по воді і наздогнав човна, в якому знаходилися Його учні.

Народ прагнув бачити Ісуса. Всі зрозуміли, що Він якимось чином переправився через озеро. Невдовзі до цього місця підійшли ще інші люди. Впевнившись, що ні Ісуса, ні Його учнів там не було, вони знову посідали до човнів і попливли до Капернаума: там знайшли Ісуса поміж хворими, котрих Він уздоровлював. Вони підійшли до Ісуса, запитуючи Його: «Равві! Коли Ти прийшов сюди?» Ісус не пояснював їм, як саме Він прийшов сюди, але сказав так: «Ви шукаєте Мене не тому, що бачите чудеса, а тому, що ви їли хліб і наситилися». Дійсно, заради цього і шукав Його народ. Вони з радістю погодилися б не працювати, кожного дня отримуючи безкоштовну їжу. Ісус обурився на них, що за свої тілесні потреби вони дбали більше, аніж за свої душі. Ісус міг врятувати душу від смерті, даруючи їм хліб небесний. Одного разу, коли Він був у синагозі, Він сказав так: «Я хліб, що злинув з небес». Почувши таке, книжники почали ремствувати, кажучи один одному: «Він не зійшов з небес, тому що ми знаємо Його батька і матір». Справді, вони знали Його матір, але Його батька вони не знали, тому що Йосиф — тесля, не був Його батьком. Його Отцем був Бог, Котрий послав у цей світ Ісуса. Господь знав їхню суперечку, а тому Він їм сказав: «Хліб, котрий Я даю, це плоть Моя, яку Я віддам за людство світу; вживаючий цей хліб, житиме повік». Проте юдеї не зрозуміли Його слів і сказали: «Як це Він може дати нам їсти свою плоть?» З того часу багато Його учнів залишили Його і вже більше не ходили з Ним. Тоді Ісус сказав Своїм апостолам: «Може і ви хочете піти?» На це Петро відповів: «Господи! До кого ж нам йти? Ти маєш глаголи (слова) вічного життя, і ми повірили, і пізнали, що Ти — Христос, Син Бога живого»...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.


Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.
Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.
Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.
Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021401 секунд !