Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Хліб життя"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Хліб життя
Сторінки: 1 2

Матв. 14:34-36, Ів. 6:22-71

Вранці Ісус і Його учні пристали до берега. Народ з радістю зустрів Його. Капернаум знаходився поблизу хатини Петрової, де мешкав Ісус, і всі знали Його. Люди, котрі побачили, що причалює човен, в якому був Ісус, передали це іншим, і невдовзі великий натовп людей, котрі посходилися з навколишніх міст і сіл, оточили Ісуса. Діти привели своїх сліпих батьків, матері принесли сюди своїх хворих дітей. Всі, хто лише торкався до краю одягу Ісуса, ставали здоровими. Люди, нагодовані напередодні Ісусом, проснулися на світанку, і ніде не могли знайти Його. Вони й гадки не мали, що Він переправився на той бік озера, тому що добре знали, що ніякого човна не було, окрім того, в якому відпливли Його учні. Вони не могли знати, що Ісус пішов по воді і наздогнав човна, в якому знаходилися Його учні.

Народ прагнув бачити Ісуса. Всі зрозуміли, що Він якимось чином переправився через озеро. Невдовзі до цього місця підійшли ще інші люди. Впевнившись, що ні Ісуса, ні Його учнів там не було, вони знову посідали до човнів і попливли до Капернаума: там знайшли Ісуса поміж хворими, котрих Він уздоровлював. Вони підійшли до Ісуса, запитуючи Його: «Равві! Коли Ти прийшов сюди?» Ісус не пояснював їм, як саме Він прийшов сюди, але сказав так: «Ви шукаєте Мене не тому, що бачите чудеса, а тому, що ви їли хліб і наситилися». Дійсно, заради цього і шукав Його народ. Вони з радістю погодилися б не працювати, кожного дня отримуючи безкоштовну їжу. Ісус обурився на них, що за свої тілесні потреби вони дбали більше, аніж за свої душі. Ісус міг врятувати душу від смерті, даруючи їм хліб небесний. Одного разу, коли Він був у синагозі, Він сказав так: «Я хліб, що злинув з небес». Почувши таке, книжники почали ремствувати, кажучи один одному: «Він не зійшов з небес, тому що ми знаємо Його батька і матір». Справді, вони знали Його матір, але Його батька вони не знали, тому що Йосиф — тесля, не був Його батьком. Його Отцем був Бог, Котрий послав у цей світ Ісуса. Господь знав їхню суперечку, а тому Він їм сказав: «Хліб, котрий Я даю, це плоть Моя, яку Я віддам за людство світу; вживаючий цей хліб, житиме повік». Проте юдеї не зрозуміли Його слів і сказали: «Як це Він може дати нам їсти свою плоть?» З того часу багато Його учнів залишили Його і вже більше не ходили з Ним. Тоді Ісус сказав Своїм апостолам: «Може і ви хочете піти?» На це Петро відповів: «Господи! До кого ж нам йти? Ти маєш глаголи (слова) вічного життя, і ми повірили, і пізнали, що Ти — Христос, Син Бога живого»...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.


Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.
Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020863 секунд !