Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Хліб життя
Сторінки: 1 2

Матв. 14:34-36, Ів. 6:22-71

Вранці Ісус і Його учні пристали до берега. Народ з радістю зустрів Його. Капернаум знаходився поблизу хатини Петрової, де мешкав Ісус, і всі знали Його. Люди, котрі побачили, що причалює човен, в якому був Ісус, передали це іншим, і невдовзі великий натовп людей, котрі посходилися з навколишніх міст і сіл, оточили Ісуса. Діти привели своїх сліпих батьків, матері принесли сюди своїх хворих дітей. Всі, хто лише торкався до краю одягу Ісуса, ставали здоровими. Люди, нагодовані напередодні Ісусом, проснулися на світанку, і ніде не могли знайти Його. Вони й гадки не мали, що Він переправився на той бік озера, тому що добре знали, що ніякого човна не було, окрім того, в якому відпливли Його учні. Вони не могли знати, що Ісус пішов по воді і наздогнав човна, в якому знаходилися Його учні.

Народ прагнув бачити Ісуса. Всі зрозуміли, що Він якимось чином переправився через озеро. Невдовзі до цього місця підійшли ще інші люди. Впевнившись, що ні Ісуса, ні Його учнів там не було, вони знову посідали до човнів і попливли до Капернаума: там знайшли Ісуса поміж хворими, котрих Він уздоровлював. Вони підійшли до Ісуса, запитуючи Його: «Равві! Коли Ти прийшов сюди?» Ісус не пояснював їм, як саме Він прийшов сюди, але сказав так: «Ви шукаєте Мене не тому, що бачите чудеса, а тому, що ви їли хліб і наситилися». Дійсно, заради цього і шукав Його народ. Вони з радістю погодилися б не працювати, кожного дня отримуючи безкоштовну їжу. Ісус обурився на них, що за свої тілесні потреби вони дбали більше, аніж за свої душі. Ісус міг врятувати душу від смерті, даруючи їм хліб небесний. Одного разу, коли Він був у синагозі, Він сказав так: «Я хліб, що злинув з небес». Почувши таке, книжники почали ремствувати, кажучи один одному: «Він не зійшов з небес, тому що ми знаємо Його батька і матір». Справді, вони знали Його матір, але Його батька вони не знали, тому що Йосиф — тесля, не був Його батьком. Його Отцем був Бог, Котрий послав у цей світ Ісуса. Господь знав їхню суперечку, а тому Він їм сказав: «Хліб, котрий Я даю, це плоть Моя, яку Я віддам за людство світу; вживаючий цей хліб, житиме повік». Проте юдеї не зрозуміли Його слів і сказали: «Як це Він може дати нам їсти свою плоть?» З того часу багато Його учнів залишили Його і вже більше не ходили з Ним. Тоді Ісус сказав Своїм апостолам: «Може і ви хочете піти?» На це Петро відповів: «Господи! До кого ж нам йти? Ти маєш глаголи (слова) вічного життя, і ми повірили, і пізнали, що Ти — Христос, Син Бога живого»...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.


Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.
Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.
Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023094 секунд !