Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Жінка - язичниця"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Жінка - язичниця

Жінка - язичниця
Марка 7:24-30

Ісус продовжував навчати по містах галілейських. Таким чином Він прийшов до землі юдейської; неподалік вже жили погани. Тут знаходилися поганські міста Тир і Сидон. Місто Тир знаходилося на березі моря, звідки везли товари до різних держав.

В цьому поганському місті мешкала одна вбога жінка, котра теж почула про чудеса, які творив Ісус. Її донечка була одержима бісом. Нещасна жінка пішла шукати Ісуса. Насилу їй вдалося розшукати Господа. На той час Ісус знаходився в одному домі і не бажав, щоб хто-небудь знав, де Він перебуває; проте жінка продовжувала розпитувати всіх зустрічних, де Ісус, поки нарешті не дізналася, де Він.

Вона припала до Ніг Ісуса, благаючи Його уздоровити її донечку. Але Господь нічого їй не відповів, і жінка не вгавала, благаючи виявити ласку до неї. Вона так голосно ридала, що учні Ісуса сказали Йому: «Відпусти її, тому що вона ходить за нами і кричить». Ісус відповів на те: «Я посланий лише до овець дому Ізраїлевого». А ця жінка не належала до народу Ізраїлевого. Вона повинна була зажуритися, почувши, що Ісус посланий лише до овець дому Ізраїлевого; вона добре знала, що вона загинута вівця народу поганського, проте вона продовжувала ходити за Христом, благаючи: «Господи! Допоможи мені!» Це була коротка, але палка молитва віри.

Ісус сказав їй: «Це не добре забрати хліб у дітей і кинути собакам». Господь таким чином порівняв поганів із псами, а народ єврейський — з дітьми, котрі обідають за столом. Та жінка не вдалася в розпач, благаючи Ісуса допомогти їй, вона відповіла: «Так, Господи! Але і пси поїдають крихти хліба, що падають зі столів їхніх господарів». Жінка ця була впевнена, що Ісус виявить до неї ласку, хоча вона була поганкою.

І бідна жінка отримала більше, аніж крихти хліба, тому що Ісус був дуже втішений її вірою і любов'ю, і сказав: «О, жінко! Велична віра твоя, нехай буде тобі за твоїм бажанням». І тієї ж миті стала здоровою її дочка. Коли бідна жінка повернулася додому, то вона знайшла свою донечку на постелі. Нечистий дух залишив її, але вона була ще слабкою тілом, та радісна духом. Таким чином, в цієї поганки виявилося віри більше, аніж в Ізраїля, котрий так багато знав про Бога.

І ви, діти, можливо багато чули про Ісуса. Проте, чи ви приносите до Нього свої печалі і турботи в молитвах, довіряючи Йому в надії, що Він почує і допоможе вам!? Пам'ятайте коротеньку молитву цієї жінки: «Господи! Допоможи мені!»

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.


Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020405 секунд !