Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Жінка - язичниця

Жінка - язичниця
Марка 7:24-30

Ісус продовжував навчати по містах галілейських. Таким чином Він прийшов до землі юдейської; неподалік вже жили погани. Тут знаходилися поганські міста Тир і Сидон. Місто Тир знаходилося на березі моря, звідки везли товари до різних держав.

В цьому поганському місті мешкала одна вбога жінка, котра теж почула про чудеса, які творив Ісус. Її донечка була одержима бісом. Нещасна жінка пішла шукати Ісуса. Насилу їй вдалося розшукати Господа. На той час Ісус знаходився в одному домі і не бажав, щоб хто-небудь знав, де Він перебуває; проте жінка продовжувала розпитувати всіх зустрічних, де Ісус, поки нарешті не дізналася, де Він.

Вона припала до Ніг Ісуса, благаючи Його уздоровити її донечку. Але Господь нічого їй не відповів, і жінка не вгавала, благаючи виявити ласку до неї. Вона так голосно ридала, що учні Ісуса сказали Йому: «Відпусти її, тому що вона ходить за нами і кричить». Ісус відповів на те: «Я посланий лише до овець дому Ізраїлевого». А ця жінка не належала до народу Ізраїлевого. Вона повинна була зажуритися, почувши, що Ісус посланий лише до овець дому Ізраїлевого; вона добре знала, що вона загинута вівця народу поганського, проте вона продовжувала ходити за Христом, благаючи: «Господи! Допоможи мені!» Це була коротка, але палка молитва віри.

Ісус сказав їй: «Це не добре забрати хліб у дітей і кинути собакам». Господь таким чином порівняв поганів із псами, а народ єврейський — з дітьми, котрі обідають за столом. Та жінка не вдалася в розпач, благаючи Ісуса допомогти їй, вона відповіла: «Так, Господи! Але і пси поїдають крихти хліба, що падають зі столів їхніх господарів». Жінка ця була впевнена, що Ісус виявить до неї ласку, хоча вона була поганкою.

І бідна жінка отримала більше, аніж крихти хліба, тому що Ісус був дуже втішений її вірою і любов'ю, і сказав: «О, жінко! Велична віра твоя, нехай буде тобі за твоїм бажанням». І тієї ж миті стала здоровою її дочка. Коли бідна жінка повернулася додому, то вона знайшла свою донечку на постелі. Нечистий дух залишив її, але вона була ще слабкою тілом, та радісна духом. Таким чином, в цієї поганки виявилося віри більше, аніж в Ізраїля, котрий так багато знав про Бога.

І ви, діти, можливо багато чули про Ісуса. Проте, чи ви приносите до Нього свої печалі і турботи в молитвах, довіряючи Йому в надії, що Він почує і допоможе вам!? Пам'ятайте коротеньку молитву цієї жінки: «Господи! Допоможи мені!»

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.


Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.


Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.
Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.


Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022415 секунд !