Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Дивне змінення
Сторінки: 1 2

Матв. 16:21-23; 17:1-9

Одного разу Ісус почав говорити учням Своїм про те, що Йому належало померти і що смерть чигає на Нього в Єрусалимі. Учням важко було це сприймати, тому що вони мріяли проголосити Його в Єрусалимі царем. Смуток заполонив їхні серця, коли Господь Ісус сказав, що Йому належить іти до Єрусалиму і там постраждати від старійшин, первосвящеників і книжників, там Його повинні вбити, а на третій день Він має воскреснути. Учнів зовсім не втішила така думка, що Христос повинен воскреснути, тому що вони ще не розуміли значення всього, що має відбутися.

Тиждень потому трапилася дивна подія. Одного разу Ісус піднявся на гору з трьома Своїми улюбленими учнями: Петром, Іваном і Яковом. Гора та знаходилася в Галілеї. На верховині Ісус став молитися, і під час молитви Його обличчя раптово перемінилося і засяяло, як сонце, а одяг Його побілів, як сніг.

З небес зійшли два великих пророки старовини — Мойсей і Ілля. Мойсей помер вже давно і був похований, але для того, щоб з'явитися Ісусові, він піднявся з мертвих. А Ілля в старовину був взятий живим на небо. Обидва пророки говорили з Ісусом за смерть, що чекала на Нього в Єрусалимі. Троє учнів були вражені тим, що вони бачили і чули; Петро сказав: «Господи! Як добре нам тут бути; зробимо тут три намети: один Тобі, один Мойсею і один для Іллі». Але Ісус не міг залишатися на горі. Йому належало постраждати за гріхи всього людства в Єрусалимі. Петро забув, що щойно Ісус об'явив їм про це: від страху він сам не знав, що говорить. Тієї ж миті з'явилася сяюча хмарина і отінила Ісуса з пророками, котрі вели бесіду на горі. І почувся голос із хмарини, промовляючий: «Оцей є Сином Моїм Улюбленим, Його слухайте!» То був голос Бога Отця, Котрий вже прозвучав одного разу під час хрещення Ісуса Іваном.

Цей голос ще більше настрахав учнів. Вони впали долілиць, поки Ісус не доторкнувся до них, кажучи такі слова: «Вставайте і не лякайтеся». Глянувши на Ісуса, учні побачили, що Ісус стоїть один, а пророки, котрі зійшли з небес, зникли.

На світанку Ісус із Своїми учнями зійшли з гори. Ісус сказав їм: «Нікому не говоріть за це змінення, аж поки Син людський не воскресне з мертвих». Хоч учні і не розуміли, що це таке воскресіння з мертвих, вони послухалися Свого Учителя і нікому не говорили про те, що бачили, поки Христос не воскрес. Господь знову повторив Своїм учням, що в Єрусалимі Його чекають важкі страждання і смерть.

Апостолам дуже відрадно було згадувати опісля про це чудове змінення, свідками ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.
Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.
Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022386 секунд !