Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Злість сатани

Матв. 17:14-20

Зійшовши з апостолами з гори, на якій Він перемінився у них на очах, Ісус знайшов там ще дев'ять Своїх учнів. Вони про щось емоційно розмовляли: вони мали дуже збентежені вирази обличчь. Побачивши Ісуса, деякі кинулися до Нього назустріч, радіючи Його поверненню.

Якийсь чоловік, схиливши перед Ним коліна, вигукував болісно: «Господи, помилуй сина мого, єдиного мого сина. Його полонив злий дух і кидає у вогонь і воду. Я приводив його до Твоїх учнів, але вони не мають сили зцілити його!» Ісус, відповідаючи, сказав: «О, роде невірний та розбещений, доки Я буду з вами? Скільки Я терпітиму вас!? Приведіть його до мене сюди!» І заборонив йому Ісус, і біс залишив його, і підліток негайно зцілився. Всі, хто бачив це чудо, здивувалися, і натовп все збільшувався; Ісус пішов із Своїми учнями в пустельне місце. Там учні запитали Його, чому вони не змогли вигнати злого духа. Ісус відповів, що вони недостатньо молилися і недосить вірили в силу Божу, тому що для того, щоб виганяти бісів, потрібна віра. Настане такий час, коли сатана і всі його слуги будуть вигнані і кинуті в озеро вогняне.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024053 секунд !