Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Злість сатани

Матв. 17:14-20

Зійшовши з апостолами з гори, на якій Він перемінився у них на очах, Ісус знайшов там ще дев'ять Своїх учнів. Вони про щось емоційно розмовляли: вони мали дуже збентежені вирази обличчь. Побачивши Ісуса, деякі кинулися до Нього назустріч, радіючи Його поверненню.

Якийсь чоловік, схиливши перед Ним коліна, вигукував болісно: «Господи, помилуй сина мого, єдиного мого сина. Його полонив злий дух і кидає у вогонь і воду. Я приводив його до Твоїх учнів, але вони не мають сили зцілити його!» Ісус, відповідаючи, сказав: «О, роде невірний та розбещений, доки Я буду з вами? Скільки Я терпітиму вас!? Приведіть його до мене сюди!» І заборонив йому Ісус, і біс залишив його, і підліток негайно зцілився. Всі, хто бачив це чудо, здивувалися, і натовп все збільшувався; Ісус пішов із Своїми учнями в пустельне місце. Там учні запитали Його, чому вони не змогли вигнати злого духа. Ісус відповів, що вони недостатньо молилися і недосить вірили в силу Божу, тому що для того, щоб виганяти бісів, потрібна віра. Настане такий час, коли сатана і всі його слуги будуть вигнані і кинуті в озеро вогняне.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.


Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.


Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.


Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023403 секунд !