Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Злість сатани

Матв. 17:14-20

Зійшовши з апостолами з гори, на якій Він перемінився у них на очах, Ісус знайшов там ще дев'ять Своїх учнів. Вони про щось емоційно розмовляли: вони мали дуже збентежені вирази обличчь. Побачивши Ісуса, деякі кинулися до Нього назустріч, радіючи Його поверненню.

Якийсь чоловік, схиливши перед Ним коліна, вигукував болісно: «Господи, помилуй сина мого, єдиного мого сина. Його полонив злий дух і кидає у вогонь і воду. Я приводив його до Твоїх учнів, але вони не мають сили зцілити його!» Ісус, відповідаючи, сказав: «О, роде невірний та розбещений, доки Я буду з вами? Скільки Я терпітиму вас!? Приведіть його до мене сюди!» І заборонив йому Ісус, і біс залишив його, і підліток негайно зцілився. Всі, хто бачив це чудо, здивувалися, і натовп все збільшувався; Ісус пішов із Своїми учнями в пустельне місце. Там учні запитали Його, чому вони не змогли вигнати злого духа. Ісус відповів, що вони недостатньо молилися і недосить вірили в силу Божу, тому що для того, щоб виганяти бісів, потрібна віра. Настане такий час, коли сатана і всі його слуги будуть вигнані і кинуті в озеро вогняне.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.


Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.
Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018952 секунд !