Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Злість сатани"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Злість сатани

Матв. 17:14-20

Зійшовши з апостолами з гори, на якій Він перемінився у них на очах, Ісус знайшов там ще дев'ять Своїх учнів. Вони про щось емоційно розмовляли: вони мали дуже збентежені вирази обличчь. Побачивши Ісуса, деякі кинулися до Нього назустріч, радіючи Його поверненню.

Якийсь чоловік, схиливши перед Ним коліна, вигукував болісно: «Господи, помилуй сина мого, єдиного мого сина. Його полонив злий дух і кидає у вогонь і воду. Я приводив його до Твоїх учнів, але вони не мають сили зцілити його!» Ісус, відповідаючи, сказав: «О, роде невірний та розбещений, доки Я буду з вами? Скільки Я терпітиму вас!? Приведіть його до мене сюди!» І заборонив йому Ісус, і біс залишив його, і підліток негайно зцілився. Всі, хто бачив це чудо, здивувалися, і натовп все збільшувався; Ісус пішов із Своїми учнями в пустельне місце. Там учні запитали Його, чому вони не змогли вигнати злого духа. Ісус відповів, що вони недостатньо молилися і недосить вірили в силу Божу, тому що для того, щоб виганяти бісів, потрібна віра. Настане такий час, коли сатана і всі його слуги будуть вигнані і кинуті в озеро вогняне.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.015779 секунд !