Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Покора Господа Ісуса

Покора Господа Ісуса
Марка 9:30-36

Ісус ішов селами і містечками, являючи чудеса; скрізь народ ходив за Ним, бажаючи бачити і чути. Залишаючись наодинці із Своїми учнями, Він продовжував запевняти їх, що невдовзі Він має постраждати і третього дня воскреснути. Учні були дуже засмучені, дізнавшись, що Господові належить померти, проте вони таки покладали надію на те, що Ісус буде царем в Єрусалимі. Одного разу вони почали сперечатися між собою, не бажаючи, щоб Ісус чув їхні незгоди. Але Ісус знав все, про що вони сперечалися і знав навіть їхні думки. Невдовзі вони навідалися до Капернаума, де мешкав Ісус в домі Петра. Коли вони увійшли, то Ісус запитав їх, про що вони бесідували в дорозі. І учні зніяковіло зізналися, що вони сперечалися про те, хто з них буде більшим і хто з них буде ближче до Ісуса, коли Він проголосить Себе царем. Вони добре знали, що це було недобре бажання, хотіти першого місця.

Тоді Ісус присів і сказав їм: «Хто хоче бути першим, нехай буде найостаннішим і всім прислужником». Потім покликав дитину, поставив її посередині, обняв і сказав: «Хто прийме одне з таких діточок заради Мого імені, той приймає Мене, а хто Мене приймає, той не Мене приймає, а Того, Хто послав Мене».

Цей приклад показав нам, що Ісус любив дітей. Він хоче, щоб всі люди були подібними до дітей, тому що діти не намагаються підноситися один над другим. Підростаючи, діти стають вже не такими покірливими, якщо Дух Святий не наповнює їхні серця покорою.

Однак, ніхто на землі не був таким покірливим, як Ісус. Він залишив небесний престол слави, щоб стати вбогою людиною у цьому світі. Він — Пастир ніжний, а покірні діти — це Його овечки.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.


Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.
Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019892 секунд !