Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Покора Господа Ісуса

Покора Господа Ісуса
Марка 9:30-36

Ісус ішов селами і містечками, являючи чудеса; скрізь народ ходив за Ним, бажаючи бачити і чути. Залишаючись наодинці із Своїми учнями, Він продовжував запевняти їх, що невдовзі Він має постраждати і третього дня воскреснути. Учні були дуже засмучені, дізнавшись, що Господові належить померти, проте вони таки покладали надію на те, що Ісус буде царем в Єрусалимі. Одного разу вони почали сперечатися між собою, не бажаючи, щоб Ісус чув їхні незгоди. Але Ісус знав все, про що вони сперечалися і знав навіть їхні думки. Невдовзі вони навідалися до Капернаума, де мешкав Ісус в домі Петра. Коли вони увійшли, то Ісус запитав їх, про що вони бесідували в дорозі. І учні зніяковіло зізналися, що вони сперечалися про те, хто з них буде більшим і хто з них буде ближче до Ісуса, коли Він проголосить Себе царем. Вони добре знали, що це було недобре бажання, хотіти першого місця.

Тоді Ісус присів і сказав їм: «Хто хоче бути першим, нехай буде найостаннішим і всім прислужником». Потім покликав дитину, поставив її посередині, обняв і сказав: «Хто прийме одне з таких діточок заради Мого імені, той приймає Мене, а хто Мене приймає, той не Мене приймає, а Того, Хто послав Мене».

Цей приклад показав нам, що Ісус любив дітей. Він хоче, щоб всі люди були подібними до дітей, тому що діти не намагаються підноситися один над другим. Підростаючи, діти стають вже не такими покірливими, якщо Дух Святий не наповнює їхні серця покорою.

Однак, ніхто на землі не був таким покірливим, як Ісус. Він залишив небесний престол слави, щоб стати вбогою людиною у цьому світі. Він — Пастир ніжний, а покірні діти — це Його овечки.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.
Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.016853 секунд !