Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Вороги і друзі Ісуса
Сторінки: 1 2

їв. 7:31-46; 8:49-59; Лук. 10:38-42

«Коли б вашим Батьком був Бог, то ви Мене любили б» — їв. 8:42.

ІУіешканці Єрусалима дуже бажали знову бачити Ісуса. Деякі хотіли бачити нові чудеса, а книжники і фарисеї чатували на Його душу, щоб згубити. Прийшовши у Єрусалим, Ісус увійшов до храму і почав навчати народ. Народ славив Його, а обурені форисеї послали служителів, щоб схопити Його. Підійшовши до Ісуса, служителі почули такі слова: «Кого мучить спрага, приходь до Мене і пий». Іншими словами Ісус хотів сказати, що кожному благаючому в Нього Духа Святого, Він дасть. Служителі, котрих послали фарисеї, не наважилися схопити Його. Первосвященики і фарисеї докоряли їм за це, кажучи: «Чому ви не привели Його?» І ті відповідали: «Ні одна людина не говорила так, як ця».

Іншим разом, коли Ісус навчав, фарисеї сказали Йому: «В Тобі диявол». Ісус відповів покірно і лагідно: «В Мені немає диявола». І потім додав: «Хто дотримуватиме слово Моє, той не помре повік». Цими словами Ісус хотів сказати, що віруючий в Нього вічно перебуватиме в славі. Тоді юдеї взяли каміння, щоб кинути в Нього, але Ісус вийшов з храму, пройшов поміж ними і пішов далі, тому що Його година страждання і смерть ще не настала. Однак, маючи багато ворогів, Ісус мав і багато друзів, які гаряче і щиро любили Його. Поблизу Єрусалима знаходилося містечко, що називалося Віфанією. Це було чудове місце, розташоване навпроти гори Оливної; там росло багато розкішних крислатих пальм, в тіні яких було приємно відпочивати.

В цьому невеличкому поселенні мешкали дві сестри: Марта і Марія, так звали їх. їхній брат звався Лазар. Всі троє вони дуже любили Ісуса і часто запрошували Його до себе. Туди і пішов наш Господь. Коли Ісус прийшов до них, то Марія негайно сіла біля ніг Христа, слухаючи Його слова. Марта пішла приготувати обід для Ісуса. їй не подобалося, що Марія залишила її одну клопотатися за обід і вона висловила своє незадоволення сестрою, сказавши Ісусові: «Господи! Хіба Ти не бачиш, що сестра залишила мене одну прислуговувати? Скажи їй, щоб вона мені допомагала». Даремно повчала Марта Господа, що Йому говорити, але вона була сердита на сестру і тому сказала такі слова Господу. Вона думала, що Ісус її похвалить, але Він, навпаки, похвалив її сестру. Він дорікнув Марті за те, що вона надає дуже великого значення земному, а про сестру Ісус сказав: «Марія вибрала кращу частку, яка не забереться в неї». Що ж Марія вибрала? Марія сиділа біля ніг Ісуса і так уважно слухала Його слова, що Марта не змогла її вмовити віді...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.


Палаючий терновий кущ
Мойсей утік від фараона, оженився, але пізніше згадав, що хотів вивести народ Ізраїля з Єгипту. Одного разу Мойсей пас овець і побачив палаючий кущ. Там Бог сказав йому, щоб він вивів ізраїльтян. Як доказ, що він - від Бога - Мойсей показав їм чуда.


Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.


Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023577 секунд !