Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Молитва Господня
Сторінки: 1 2

Молитва Господня
Луки 11:1-4; Матв. 6:9-13 «Господи! Навчи нас молитися» — Луки 11:1.

-Ьудучи на землі, Ісус любив думати про Свого Небесного Отця. Часто Він цілісіньку ніч перебував у молитві, не раз і плакав. Інколи Він молився в присутності Своїх учнів або разом з ними. Одного разу, коли Він молився, учні сказали Йому: «Господи! Навчи нас молитися!» Ісус сказав їм: «Коли ви молитеся, кажіть так: Отче наш, сутній на небесах! Нехай святиться ім'я Твоє, нехай буде воля Твоя і на землі, як на небі; хліба нашого щоденного дай нам сьогодні і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим, і не введи нас в спокусу, але визволи нас від лукавого. Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки. Амінь».

Ця молитва, діти, відома вам; її дав Сам Господь, тому вона називається «Господньою молитвою». Цією молитвою ми звертаємося до Бога, називаючи Його Своїм Батьком; якщо ми віримо в Господа нашого Сина Божого, ми також називаємося дітьми Божими і маємо право називати Бога Своїм Батьком. Далі ми прохаємо в цій молитві дати нам все необхідне для духовного і для повсякденного життя нашого.

Водночас Ісус сказав також Своїм учням, як їм належиться молитися і яким чином вони повинні допомагати іншим. Він сказав: «Коли молитеся, то не будьте як ті фарисеї, котрі люблять в синагогах або на розі вулиць зупинятися і молитися, щоб показатися всім людям. По правді кажу вам, що вони вже отримали нагороду свою. Ти, коли молишся, увійди до своєї кімнати, зачини двері свої і молись Отцеві твоєму таємно, Бог, Котрий виявляє таємне, дасть тобі неприховано. А коли молитеся, то не кажіть зайвого, як погани, бо знає ваш Батько Небесний ваші потреби наперед, до того, як ви благатимете».

А про милосердність Ісус навчав так: «Дивіться, коли даєте милостиню вашу, не творіть її перед людьми, щоб вони бачили вас, тому що не бачити вам нагороди від вашого Отця Небесного. Коли подаєш милостиню, нехай твоя ліва рука не знає, що творить права». Ісус також навчав, що наші справи і турботи ми повинні доручати Йому. Він говорив так: «Не піклуйтеся для душі вашої, що вам їсти і пити, і для тіла вашого, у що одягнутися. Чи душа не вища за їжу і тіло — за одежу? Погляньте на птахів небесних, котрі не сіють, не жнуть, не збирають в засіки, але Отець Небесний годує їх. Хіба ж ви не кращі за них? І хто з вас, піклуючись, зможе додати собі росту? А що ви турбуєтесь за одяг? Придивіться до польових лілій, як вони ростуть: не працюють, не прядуть, але, кажу вам, що і Соломон у всій своїй славі не зодягався так, як кожна з них»...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.


Випробування Авраамової любові до Бога
Бог забажав випробувати віру Авраама та сказав, щоб той приніс Йому в жертву свого єдиного сина Ісаака. Авраам усе підготував, а коли заносив ніж над сином, що лежав на жертовнику, Бог зупинив його. Тоді Авраам побачив ягня, яке й стало жертвою Богу.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.
Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024194 секунд !