Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Молитва Господня
Сторінки: 1 2

Молитва Господня
Луки 11:1-4; Матв. 6:9-13 «Господи! Навчи нас молитися» — Луки 11:1.

-Ьудучи на землі, Ісус любив думати про Свого Небесного Отця. Часто Він цілісіньку ніч перебував у молитві, не раз і плакав. Інколи Він молився в присутності Своїх учнів або разом з ними. Одного разу, коли Він молився, учні сказали Йому: «Господи! Навчи нас молитися!» Ісус сказав їм: «Коли ви молитеся, кажіть так: Отче наш, сутній на небесах! Нехай святиться ім'я Твоє, нехай буде воля Твоя і на землі, як на небі; хліба нашого щоденного дай нам сьогодні і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим, і не введи нас в спокусу, але визволи нас від лукавого. Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки. Амінь».

Ця молитва, діти, відома вам; її дав Сам Господь, тому вона називається «Господньою молитвою». Цією молитвою ми звертаємося до Бога, називаючи Його Своїм Батьком; якщо ми віримо в Господа нашого Сина Божого, ми також називаємося дітьми Божими і маємо право називати Бога Своїм Батьком. Далі ми прохаємо в цій молитві дати нам все необхідне для духовного і для повсякденного життя нашого.

Водночас Ісус сказав також Своїм учням, як їм належиться молитися і яким чином вони повинні допомагати іншим. Він сказав: «Коли молитеся, то не будьте як ті фарисеї, котрі люблять в синагогах або на розі вулиць зупинятися і молитися, щоб показатися всім людям. По правді кажу вам, що вони вже отримали нагороду свою. Ти, коли молишся, увійди до своєї кімнати, зачини двері свої і молись Отцеві твоєму таємно, Бог, Котрий виявляє таємне, дасть тобі неприховано. А коли молитеся, то не кажіть зайвого, як погани, бо знає ваш Батько Небесний ваші потреби наперед, до того, як ви благатимете».

А про милосердність Ісус навчав так: «Дивіться, коли даєте милостиню вашу, не творіть її перед людьми, щоб вони бачили вас, тому що не бачити вам нагороди від вашого Отця Небесного. Коли подаєш милостиню, нехай твоя ліва рука не знає, що творить права». Ісус також навчав, що наші справи і турботи ми повинні доручати Йому. Він говорив так: «Не піклуйтеся для душі вашої, що вам їсти і пити, і для тіла вашого, у що одягнутися. Чи душа не вища за їжу і тіло — за одежу? Погляньте на птахів небесних, котрі не сіють, не жнуть, не збирають в засіки, але Отець Небесний годує їх. Хіба ж ви не кращі за них? І хто з вас, піклуючись, зможе додати собі росту? А що ви турбуєтесь за одяг? Придивіться до польових лілій, як вони ростуть: не працюють, не прядуть, але, кажу вам, що і Соломон у всій своїй славі не зодягався так, як кожна з них»...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022610 секунд !