Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Прозріння сліпого в Єрусалимі

Прозріння сліпого в Єрусалимі
їв. 9:1-38

«Всякого, хто визнає Мене перед людьми, того і Я признаю перед Отцем Моїм Небесним» — Матв. 10:32.

чУднієї суботи Ісус побачив сліпого в Єрусалимі. Це був жебрак, ще досить молодий чоловік. Він народився сліпим і, сидячі на дорозі, просив милостиню. Його батьки були ще живі, але вони допускали, щоб він жебрачив.

Ісус змилосердився над нещасним сліпим і зцілив його. Для цього Він плюнув на землю, зробив мазь з пороху і слини і помастив нею очі сліпому. Сліпому були відомі вулиці міста, а тому він навпомацки дійшов до купальні Сілоамської, обмився там і прозрів. Невдовзі всі сусіди здивовано помітили, що сліпий бачить. І говорили між собою: «Невже це той сліпий, котрий сидів край дороги і жебрачив?» Інші відповідали: «Може це тільки схожий на нього?» Проте сам жебрак казав: «Це — я, я був сліпим, а тепер бачу».

Сусіди запитували його: «Як відкрилися твої очі?» Він відповідав: «Чоловік, званий Ісусом, зробив мазь, помастив очі мої і звелів піти до купальні Сілоамської і вмитися». Тоді його запитували: «Де ж Він?» Він відповідав: «Не знаю». Сусіди знали, що це гріх робити в суботу мазь і зціляти сліпого, і вони повели зціленого чоловіка до фарисеїв. Фарисеї запитали його, як він прозрів. І тоді він відповів: «Мої очі помастив Ісус маззю, і я вмився, а тепер бачу». Деякі фарисеї говорили: «Це не від Бога, тому що той Чоловік не дотримується суботи». Інші так казали: «Хіба може грішна людина творити такі чудеса?» Вони запитали зціленого: «А що ти скажеш про Ісуса?» І відповів жебрак: «Він пророк. Бо коли б не був пророком, як би Він зумів відкрити очі сліпонародженому?» Зцілений чоловік мав рацію, прославляючи Ісуса, проте фарисеї розгнівалися на нього за такі слова і прогнали його геть з синагоги і заборонили йому заходити туди.

Ісус почув, що вигнали того чоловіка геть з синагоги, знайшов його і сказав йому: «Чи віриш ти в СинаБожого?» Чоловік той не знав Ісуса, тому що ніколи не бачив Його і був сліпим, коли Ісус вперше промовив до нього. Тому на запитання Ісуса, жебрак відповів так: «Хто ж Він, Господи, щоб я міг вірити в Нього?»

Ісус відповів: «Ти Його бачив, і зараз Він говорить з тобою». Чоловік той вигукнув: «Вірю, Господи!» і вклонився Йому, так він зрадів, що зустрів Ісуса. За те, що він скрізь говорив лише добре про Ісуса, певного разу і Господь признає його Своїм дитям перед Святими ангелами Своїми.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Рут, жінка з країни Моав
Ноомі та Рут повернулися до Ізраїлю. Обидві жінки були бідними. Рут ходила збирати колоски на поле Боаза, який був дуже добрим до неї, хоч вона прийшла з країни Моав. Згодом вони одружилися, а Рут народила синів, у роді яких пізніше народився Давид.


Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.


Палаючий терновий кущ
Мойсей утік від фараона, оженився, але пізніше згадав, що хотів вивести народ Ізраїля з Єгипту. Одного разу Мойсей пас овець і побачив палаючий кущ. Там Бог сказав йому, щоб він вивів ізраїльтян. Як доказ, що він - від Бога - Мойсей показав їм чуда.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018237 секунд !